5 intymnych gadżetów, które wspierają zdrowie i kobiecość

kulki gejszy

Erotyczne gadżety często postrzegane są w uproszczony, nieco nawet dla nich krzywdzący sposób. Zwykle uważa się, że służą one jedynie osiąganiu przyjemności, głównie osobom, które są samotne i z tego powodu muszą uciekać się do takich sposobów rozładowania napięcia seksualnego. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że gadżety intymne można znaleźć w bardzo szerokim wyborze, a niektóre z nich… realnie wspierają zdrowie oraz możliwości seksualne. To zaś ma ogromne znaczenie, gdyż życie erotyczne i płynąca z niego satysfakcja jest integralną, nieodzowną częścią ludzkiego życia.

Intymne gadżety dla kobiet – nie tylko dla przyjemności

Może się wydawać, że erotyczne gadżety dla pań mają za zadanie tylko dać bądź zwiększyć przyjemność seksualną, głównie zastępując partnera – ale nie tylko. W ofercie wielu producentów znaleźć można takie akcesoria, które jednocześnie wpływają na kobiece zdrowie, redukują rozmaite problemy, a także pomagają czerpać większą radość z seksu. Za ich pomocą można pozbyć się rozmaitych problemów w domowym zaciszu, a przy tym w bardzo przyjemny sposób.

Jakie są to produkty? Takie działanie mogą mieć gadżety i suplementy. Poznajmy kilka z nich:

1. Kulki gejszy

Ten często niedoceniany gadżet jest zdecydowanie produktem, którego wybór można polecić wielu kobietom. Jego właściwości prozdrowotne są nawet większe niż przyjemność, jaką mogą zapewnić, toteż gadżet ten przez wiele osób traktowany jest jako element wzmacniający zdrowie.

Kulki gejszy są szczególnie popularne przy problemach związanych z nietrzymaniem moczu. I właśnie przede wszystkim ten problem można niwelować za pomocą tego gadżetu, gdyż regularnie stosowane, kulki gejszy przyczyniają się do wzmocnienia mięśni dna macicy, czyli mięśni Kegla.

Problem z nietrzymaniem moczu mają zaś nie tylko panie w podeszłym wieku – często doskwiera on także po porodzie. Wyćwiczone dzięki kulkom mięśnie pomagają też podczas porodu, zapobiegają obniżaniu się narządów rodnych w podeszłym wieku, a doraźną korzyścią z ich wytrenowania jest lepsze odczuwanie partnera podczas zbliżeń. Różnicę odczuje także mężczyzna, więc gadżet ten jest prawdziwym remedium na zbyt luźną pochwę. Więcej o tym ciekawym akcesorium można przeczytać u partnera dzisiejszego artykułu, czyli marki PlumBum oferującej kulki gejszy – więcej na PlumBum.com.pl.

2. Wibrator

Korzystanie z wibratora często jest uważane za substytut seksu z mężczyzną, jednak z gadżetu tego warto korzystać także w innym celu.

Panie, które mają problem z przeżywaniem orgazmu pochwowego, mogą wiele zyskać, gdy będą używać takich gadżetów. Wibratory, tak samo jak kulki gejszy, przyczyniają się też do poprawy napięcia mięśni pochwy, co skutkuje lepszymi doznaniami podczas intymnych zbliżeń.

3. Żele uwrażliwiające

żel uwrażliwiający

Mówi się, że kobiecy orgazm rodzi się w głowie i na pewno wiele kobiet nie potrafi czerpać wystarczającej radości z seksu z powodów psychologicznych. Jednak kiedy sięgnie się po dobry żel uwrażliwiający okolice intymne, na pewno można będzie poczuć różnicę.

Preparaty takie działają rozgrzewająco, poprawiają krążenie krwi oraz sprawiają, że miejsca intymne stają się o wiele bardziej wrażliwe na bodźce. Skutkuje to szybciej odczuwanym, mocniejszym podnieceniem, a także lepszymi doznaniami podczas seksu.

4. Masażer łechtaczki

Ten najwrażliwszy kobiecy organ ma za zadanie jedynie dawać przyjemność. Korzystanie z masażerów pozwala pobudzać go w wyjątkowo przyjemny sposób.

Panie, które mają problem z przeżywaniem orgazmów pochwowych z partnerem, często posiłkują się tymi małymi gadżetami podczas stosunków, dzięki czemu mogą osiągać pełnię przyjemności.

5. Suplementy na libido

suplementy na libido

Wiele kobiet zauważa u siebie oziębłość seksualną, co nieraz jest przyczyną frustracji oraz konfliktów w związku. Wydaje się, że nie można nic na to poradzić?

Suplementy diety na kobiece libido, jakie można znaleźć w dobrych sklepach erotycznych, zawierają między innymi ekstrakt z żeń-szenia, a także innych egzotycznych roślin, od wieków znanych z wspierania właściwych funkcji seksualnych.

Mogą zatem dodać energii, zwiększyć ochotę na seks i poprawić krążenie, są więc realnie środkiem, który oddziaływuje na takie przypadłości.Dodaj swoją opinię

Twój email nie będzie opublikowany.