Aromastick – popraw sobie nastrój naturalną aromaterapią

A

naturalna aromaterapia

Z pewnością znasz uczucie, gdy brakuje Ci energii i odczuwasz senność nawet o poranku, bądź gdy stres utrudnia zasypianie, a myśli kołaczą się po Twojej głowie przez wiele godzin. Jeśli nadal szukasz rozwiązania, by uporać się z tymi problemami, popraw sobie nastrój naturalną aromaterapią. Odpowiednio skomponowane zapachy wpłyną na Twój nastrój w sposób, jaki sam wybierzesz.

Zapachy, które wpływają na Twoje zachowanie i samopoczucie

Naturalne olejki eteryczne, które znajdują się w sztyftach Aromastick, pozytywnie oddziałują na psychikę i organizm. Za Twoje powonienie odpowiedzialne są miliony receptorów, do których przez całą dobę dociera tysiące bodźców. Węch jest Twoim najczulszym zmysłem, choć na co dzień możesz zwracać na to niewielką uwagę. Już 8 molekuł zapachowych wystarcza, by wywołać reakcję układu nerwowego. Nie wierzysz? Przypomnij sobie, co skłania Cię do zakupu świeżego pieczywa w markecie. Jest to zapach pieczonego chleba, który dociera do kupujących z otwartego zaplecza – zauważ, że w coraz większej liczbie sklepów przygotowuje się pieczywo z mrożonego ciasta, a aromat z pieców rozprzestrzenia się po całym obiekcie.

Ty również możesz wykorzystać moc zapachów, by wpłynąć na swoje zachowanie. Aromastick sprawi, że pobudzisz receptory nerwowe, które wprowadzą Cię w wybrany stan emocjonalny – zapachy doprowadzą Cię do euforii, uspokoją, wzmocnią koncentrację, dodadzą Ci energii bądź pomogą zasnąć. Dzięki olejkom eterycznym zawartym w sztyftach Aromastick, poprawi się również Twoje samopoczucie fizyczne. Olejki eteryczne z sosny, pichty (jodły) syberyjskiej, eukaliptusa i goździków pomogą Ci w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych, a bóle mięśniowe i reumatyczne znikną dzięki olejkom z gałki muszkatołowej, cynamonu, cyprysu i eukaliptusa. Jeśli chcesz podnieść swoje libido oraz rozbudzić zmysły ukochanej osoby, zapach rozmarynu, geranium, kopru włoskiego, róży, ylang-ylang i drzewa sandałowego sprawią, że pieszczoty przyniosą Wam jeszcze więcej przyjemności.

Zapach, który towarzyszy Ci wszędzie

Z mocy olejków eterycznych możesz korzystać w każdym miejscu, w jakim się znajdujesz. Moc aromaterapii poznasz nie tylko w gabinetach medycyny naturalnej lub w domowym zaciszu – sztyft Aromastick zabierzesz ze sobą do pracy, na wakacje, do szkoły lub w inne wybrane miejsce. Niewielkie rozmiary Aromastick sprawiają, że schowasz go nawet do małej torebki lub do kieszeni marynarki.

Siłę zamkniętą w sztyfcie wykorzystasz, gdy w pracy dopadnie Cię stres, bądź gdy w trakcie zajęć na uczelni poczujesz znużenie. Unikalne właściwości mieszanki olejków odczujesz już po kilku oddechach – wystarczy, że weźmiesz głęboki wdech nosem, a aromaty pobudzą odpowiednie receptory nerwowe. Impuls dotrze do mózgu w ułamku sekundy, a Ty poczujesz błogi spokój, przypływ energii lub poprawę koncentracji.

Aromastick to 6 unikalnych, kompozycji zapachowych, które możesz używać naprzemiennie w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Sztyfty z olejkami zapachowymi działają szybciej niż suplementy diety, a ich używanie jest bezpieczne dla Twojego zdrowia – Aromastick wykorzystuje wyłącznie naturalne, skoncentrowane olejki, w jego składzie nieobecne są jakiekolwiek inne substancje. Używaj sztyftu tyle razy, ile tego potrzebujesz – moc aromaterapii jest nieograniczona dawkowaniem, czasem trwania kuracji bądź skutkami ubocznymi. Olejki eteryczne to siła, która towarzyszy Ci wszędzie i w każdej sytuacji. Jeśli jej zaufasz, zapomnisz o wielu problemach z samopoczuciem i zdrowiem.

Działanie udowodnione naukowo

Skuteczność działania aromaterapii jest udowodniona naukowo. W Polsce badanie nad pływem zapachów na koncentrację przeprowadziły Agnieszka Hłobił i Izabela Górska z Katedry Pedagogiki Politechniki Koszalińskiej. Badaczki wykazały, że zapach pomarańczy, cytryny, grejpfruta i nawłoci kanadyjskiej wpłynęły pozytywnie na zdolność koncentracji i sposób reagowania dzieci z zespołem Downa i chorych na autyzm. Wyjątkowe właściwości zapachów są prawdziwe – przekonaj się o nich i poczuj się lepiej!

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: