COSRX Centella Blemish Cream – skład i działanie kremu

C

COSRX Centella Blemish Cream

Czy odczuwasz mało komfortowe problemy ze skórą twarzy? Pojawia się na niej trądzik, przebarwienia, wypryski? Niestety, zwykłe przemywanie wodą z mydłem lub płynem do kąpieli nie rozwiąże tego problemu, ponieważ efekty zewnętrzne powstały na skutek problemów podskórnych, niewidocznych gołym okiem.

Tu niezbędny będzie specjalistyczny specyfik, przygotowany do pomocy w takich właśnie sytuacjach. Aby go zdobyć, nie musisz udawać się do apteki. Wystarczy zamówić go ze strony drogerii online – Larose.Care. Nazywa się COSRX Centella Blemish Cream i ma właściwości, które raz na zawsze zakończą Twoje problemy. Dowiedz się, na czym polega sekret jego skuteczności.

COSRX centella blemish Cream – pomoc przy stanach zapalnych i trądziku

COSRX Centella Blemish Carem to krem ​​do twarzy typu „maść”. Został on określony przez producenta, koreańską markę COSRX, jako „pielęgnacyjny przeciwzapalny i nawilżający”. Jego główne składniki to ekstrakt i woda z liści wąkroty azjatyckiej. Ten naturalny środek stosowany jest w Azji od stuleci, wspomagając gojenie się ran oraz likwidację trądziku. Dokonuje tego poprzez pobudzenie fibroblastów – zaczynają one produkować kolagen i elastynę, a także stymulowana jest synteza kwasu hialuronowego, dzięki czemu wzrasta zawartość wody w skórze. W efekcie powstają nowe naczynia krwionośne, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Aby działanie było wyjątkowo skuteczne, składnikom pozyskanym z wąkroty towarzyszą ekstrakt z fiołka trójbarwnego (posiada właściwości pobudzające wydalanie toksyn, co pomaga w usuwaniu trądziku, liszai oraz wyprysków), olejek z drzewa herbacianego (ma właściwości przeciwzapalne, przyspiesza gojenie ran), a także wyciąg z tarczycy bajkalskiej (łagodzi podrażnienia skóry). Dodano do nich tlenek cynku, który nie tylko chroni przed promieniowaniem UV, ale ma również właściwości gojące, kryjące i wybielające.

COSRX Centella Blemish Cream – świetny preparat w świetnej cenie

Choć COSRX Centella Blemish Cream jest produktem wysokiej jakości, nie jest to kosmetyk, na który nie byłoby Cię stać. W Larose.Care nabędziesz go w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu możesz walczyć z różnej maści problemami na skórze twarzy bez konieczności wykosztowywania się na szereg specjalistycznych środków.

Zamiast nich wystarczy zamówić w Larose.Care COSRX Centella Blemish Cream i zacząć jego regularne stosowanie. Jest on odpowiedni dla każdego rodzaju cery, w tym – co oczywiste – dla trądzikowej. Należy go stosować na koniec pielęgnacji twarzy, po oczyszczeniu skóry i zastosowaniu serum czy toniku. Używanie COSRX Centella Blemish Carem jest bardzo proste – po prostu wsmarowuje się go w te rejony skóry twarzy, gdzie występuje trądzik czy wypryski.

I to wszystko – gdy Ty śpisz, COSRX Centella Blemish Cream dba o to, aby po przebudzeniu Twoja cera prezentowała się znacznie lepiej niż przed położeniem się spać. Czy można zadbać o siebie prościej? Raczej nie, więc jeśli masz problemy ze skórą twarzy, nie zwlekaj, tylko już dzisiaj zamów COSRX Centella Blemish Carem z Larose.Care!

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: