Czy warto stosować naturalne kremy do twarzy?

naturalne kremy do twarzyChemiczne produkty do pielęgnacji skóry, choć popularne, niestety powodują także wiele skutków ubocznych, które szkodzą nie tylko naszej skórze, ale i środowisku.

Dlaczego stawiać na naturalne kremy zamiast chemicznych?

Czym jest najważniejsza ochrona dla Twojego zdrowia? To Twoja skóra. Kiedy zdajesz sobie z tego sprawę i nagle uświadamiasz sobie na ile zanieczyszczeń ją wystawiasz oraz jak toksycznie działa na nią środowisko, a czasami i Ty osobiście, musisz wiedzieć, że to odbije się na Twojej cerze.

Co gorsza, produkty, których używasz do jej pielęgnacji, mogą w rzeczywistości wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dzieje się tak dlatego, że wiele syntetycznych kremów, maści, płynów do twarzy i środków nawilżających zawierają skoncentrowane związki chemiczne, które mogą lub nie „zgrywać” się z Twoją skórą. Działania niepożądane i reakcje alergiczne są bardzo częste podczas korzystania z tych produktów. To właśnie tutaj wchodzi na arenę ekologiczna pielęgnacja cery – kremy naturalne do twarzy mogą wnieść naprawdę sporą różnicę do codziennej, rutynowej pielęgnacji.

Dzięki ich stosowaniu pozbędziesz się:

  • reakcji alergicznych
  • skutków ubocznych
  • wizyt u dermatologa.

Spójrz na tych kilka niesamowitych korzyści z pielęgnacji skóry przy użyciu kremów naturalnych – na przykładzie propozycji ze strony https://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/kremy-do-twarzy/

Koniec z podrażnieniem skóry!

Sztuczne składniki i żrące chemikalia – to właśnie nakładasz na skórę, gdy używasz zwykłych produktów do pielęgnacji skóry. Natomiast kremy naturalne do pielęgnacji twarzy są o wiele łagodniejsze dla skóry. Co więc, tą różnicę można poczuć już od momentu zastosowania ich na skórze. Dają ci efekty bez żadnych skutków ubocznych.

Brak sztucznych substancji zapachowych

Czy wiesz, że oprócz syntetycznych składników i żrących chemikaliów, typowe produkty do pielęgnacji cery zawierają również sztuczne zapachy? Chociaż brzmi to dość niewinnie, zdziwiłabyś się, wiedząc, jak wiele osób cierpi na negatywne reakcje z powodu tych substancji.

Przykładowe reakcje alergiczne to:

  • migreny,
  • problemy z zatokami
  • nudności

Z drugiej strony, naturalne produkty do twarzy nie zawierają sztucznych substancji zapachowych, ale mają piękną woń same w sobie. Zawierają wyłącznie naturalne składniki i nie powodują problemów związanych z ich użytkowaniem, a na pewno pomogą Ci wyglądać młodziej. Po co szukać fontanny młodości, kiedy jest już dostępna? Naturalne kremy do twarzy uzdrawiają i przywracają uszkodzone komórki skóry – bez jakichkolwiek skutków ubocznych.Dodaj swoją opinię

Twój email nie będzie opublikowany.