Feromony: opinie, co to jest i ranking męskich oraz damskich – które najlepsze?

F
wpływ feromonów na otoczenie
Kompleksy oraz brak świadomości swoich atutów sprawiają, że nawiązanie relacji z innymi osobami jest bardzo trudne. W zdecydowanej większości przypadków znajdujemy się w cieniu przebojowych i odważnych osób. Stajemy się ulegli oraz niepewni swoich racji. Dla płci przeciwnej jesteśmy o wiele mniej atrakcyjni.
Wiele osób chciałoby zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Nie tylko kobiety lubią czuć się pożądane. Mężczyźni także uwielbiają znajdować się w centrum uwagi. Niestety nie każdy ma w sobie wystarczającą ilość pewności siebie. Bezpośrednio przekłada się to na relacje z potencjalnym partnerem lub partnerką.

„Chemia” ważniejsza od wyglądu

Z pewnością wiele osób zastanawia się, dlaczego mniej atrakcyjne osoby cieszą się większym zainteresowaniem wśród płci przeciwnej. W dużej mierze wynika to z faktu, że działają one magnetyzująco. Chemia, która może narodzić się między dwiema osobami ma o wiele większe znaczenie, niż wygląd wizualny. Właśnie dlatego piękne kobiety, czy też przystojni mężczyźni często czują się samotni i nie wiedzą, jak znaleźć swoją drugą połówkę. Uroda nie jest gwarancją powodzenia.

Feromony to wyjątkowe związki zapachowe, które naturalnie produkowane są przez każdy żywy organizm. Ich ilość to kwestia bardzo indywidualna. Zasada jest bardzo prosta – im większa ilość feromonów, tym silniejszy wpływ na płeć przeciwną. Istnieje wiele czynników, które zmniejszają produkcje opisywanych związków.

Mowa tutaj o np.:

 • wieku,
 • długotrwałym stresie,
 • małej ilości snu,
 • przepracowaniu.

W takim przypadku warto zaaplikować feromony od zewnątrz. Na rynku można znaleźć wiele tego typu produktów.

Czym są feromony?

czy feromony są skuteczne

Feromony to substancje zapachowe, które bezpośrednio oddziałują na zmysły drugiej osoby. Należy podkreślić, że są one niewyczuwalne. Czujemy wyłącznie ich działanie. Naturalne feromony produkowane są przez każdy organizm. Niestety często bywa tak, że ich ilość jest zbyt mała. W takim przypadku ciężko nam wzbudzić pożądanie wśród mężczyzn, czy też kobiet.

Feromony dostępne na rynku działają w taki sam sposób, co naturalne. Oczywiście posiadają one chemiczną formułę, która pozwala na bezproblemową aplikację.

Intensywność feromonów uzależniona jest od specyfikacji danego produktu. W sprzedaży znajdują się zarówno słabe, jak i mocne produkty. Istotne jest to, aby znaleźć produkt, który cechuje się wysokim stężeniem omawianych związków. Dzięki temu efekty stosowania będą widoczne niemal natychmiast. Wiele zależy od tego, czy poszukujemy produktu na co dzień, czy specjalne okazje. Wiele osób używa feromonów wyłącznie przed randką, czy też ważnym spotkaniem.

Z pewnością niejedna osoba zastanawia się, czy feromony naprawdę działają? Oczywiście, że tak! Jest to wynikiem naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Z pewnością każdy z nas odczuwał niezrozumiały pociąg do osoby, która kompletnie nie jest w naszym typie. Często wydaje nam się, że mamy określony typ urody, który nam się podoba. Może jednak okazać się, że będziemy w związku z osobą, która stanowi kompletne przeciwieństwo wykreowanego ideału. Chemia odgrywa kluczową rolę podczas budowania więzi z potencjalnym partnerem. Brak pożądania obniża szansę na stworzenie trwałej relacji.

Jak działają feromony?

działanie

Wiedząc, co to są feromony dobrze jest również zapoznać się z zasadą ich działania. Są to substancje bezpośrednio powiązane ze sferą seksualną. Wysyłają one komunikat o gotowości seksualnej, co oddziałuje na instynkt. To emocje i odczucia, które ciężko opanować. Właśnie dlatego dobrej jakości feromony cechują się wysoką skutecznością. Wiele osób twierdzi, że są one niezastąpione, gdy chcemy poderwać wymarzoną kobietę, czy też mężczyznę. Należy również zaznaczyć, że stosowane feromony będą drugiej osobie kojarzyć się z naszą osobą. Nie zaleca się częstej zmiany stosowanego produktu. O wiele lepiej jest trzymać się sprawdzonej formuły, która przynosi oczekiwane rezultaty.

 Liczne badania potwierdzają, że feromony mają ogromny wpływ na płeć przeciwną. To właśnie one mogą sprawić, że będziemy postrzegani jako atrakcyjni. Niektórzy zobaczą w nas obiekt seksualny, inni zaś będą dążyć do stworzenia stałej relacji. Nie można jednoznacznie określić, jak feromony zadziałają na daną osobę, gdyż jest to kwestia bardzo indywidualna.  

Co zawierają feromony damskie?

Feromony damskie posiadają w swoim składzie estratetraenol. Jest to związek, który silnie oddziałuje na mężczyzn. Wzbudza on ich zainteresowanie, nawet jeśli wokół znajdują się inne kobiety. Jest to doskonały wybór dla pań, które nie czują się pewnie w towarzystwie.

Udowodniono, że stosowanie feromonów zwiększa pewność siebie. Łatwiej jest stać się zauważonym w tłumie. Nie trzeba wykonywać szczególnych ruchów. Bez większego wysiłku można zdobyć upragnioną atencję. Z pewnością usatysfakcjonuje to nieśmiałe kobiety, które pragną poznać drugą połówkę.

Feromony dla kobiet oddziałują nie tylko na mężczyzn, ale również kobiety. Dzięki nim można zdominować grupę. Inne kobiety mogą czuć się onieśmielone, a nawet zazdrosne. Nierzadko będą czuć się w naszym towarzystwie mniej atrakcyjne. To my będziemy grać pierwsze skrzypce, co z pewnością zostanie zauważone przez otoczenie

Co znajdziemy w składzie męskich feromonów?

W składzie feromonów męskich można znaleźć androstadienon. Jest to składnik, który poprawia wizerunek w oczach kobiet. Dzięki temu łatwiej jest nawiązać relację – nie ma znaczenia, czy poszukujemy kogoś na dłużej, czy na jedną noc. Na uwagę zasługuje fakt, że męskie feromony wzbudzają w płci przeciwnej poczucie bezpieczeństwa. To właśnie dlatego tacy mężczyźni nie są odrzucani przez kobiety. Są oni postrzegani, jako osoby godne zaufania. Jest to najprostszy sposób na to, aby wzniecić pożądanie i zainicjować kontakt seksualny.

Feromony dla mężczyzn wysyłają komunikat również to osób tej samej płci. Dają one jasny sygnał, że jesteśmy jednostką dominującą. Wzbudzamy respekt wśród innych mężczyzn, co umacnia naszą pozycję. Mamy duży wpływ na decyzje podejmowane przez inne osoby. Możemy nawet posunąć się do manipulacji, tak aby osiągnąć zamierzone cele. Jest to ważne nie tylko podczas nawiązywania relacji międzyludzkich, ale również w sferze zawodowej.

Sposób na lepszy seks

jak poderwać mężczyznę

Skuteczne feromony to prosty sposób na to, aby urozmaicić życie seksualne. Mogłoby się wydawać, że są one stosowane głównie w przypadku świeżych relacji. Nic bardziej mylnego. Warto spróbować feromonów również wtedy, gdy posiadamy stałego partnera. Z czasem pożądanie między partnerami zmniejsza się. Jest to zupełnie normalne. Im lepiej się znamy, tym mniejszą fascynację czujemy. Seks przestaje być tak intensywny, jak na początku. Nierzadko stajemy się również mniej aktywni. Nie odczujemy pociągu, a tym samym zbliżenie jest wyłącznie zaspokojeniem naszych potrzeb, a nie miłosnym uniesieniem.

 Feromony sprzyjają budowaniu intymnej relacji. Dzięki nim może narodzić się lub odrodzić chemia między dwoma osobami. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną przenieść jakość życia seksualnego na nowy poziom. To szczególnie ważne dla par, które nieco zapomniały o tym aspekcie życia. 

Zadowoleni użytkownicy feromonów potwierdzają, że dzięki nim łatwiej jest poderwać nową osobę. Trzeba także wiedzieć, że omawiane substancje wpływają również na nasz mózg, a tym samym zachowanie. Czujemy się lepiej w swojej skórze. Przestajemy wytykać sobie najdrobniejsze mankamenty. Możemy spojrzeć w lustro i zobaczyć tam seksowaną i atrakcyjną osobę. Ma to ogromny wpływ na to, jak będziemy postrzegani przez otoczenie. Pamiętajmy, że będziemy atrakcyjni dla innych tylko wtedy, gdy będziemy podobać się sami sobie.

Wiele osób sięga po feromony wtedy, gdy ma ochotę na niezobowiązujący seks. To dobry wybór przed imprezą, czy też spotkaniem z innymi osobami. To właśnie my będzie wyróżniać się w tłumu. Niezależnie od naszych intencji będziemy wzbudzać zaufanie wśród płci przeciwnej. Dzięki temu bez trudu nawiążemy rozmowę, czy też zapoczątkujemy relację

jak działają feromony
Warto poruszyć jest wpływ wyglądu zewnętrznego na atrakcyjność. Często zdarza się tak,  że nie idzie to ze sobą w parze. Osoby o nieskazitelnej urodzie mogą onieśmielać i wzbudzać strach przed odrzuceniem. Często są one pomijane w towarzystwie z tego powodu. Feromony są dedykowane wszystkim, niezależnie od aparycji. Mogą one okazać się pomoce nawet osobom, które teoretycznie nie powinny mieć problemu z nawiązaniem nowych znajomości.

Feromony na co dzień

Wiele osób staje przed dylematem – feromony na specjalne okazje, czy na co dzień? Wszystko zależy od osobistych potrzeb oraz upodobań. Jeśli chcemy każdego dnia czuć się uwodzicielsko, to powinniśmy sięgać po nie codziennie. Warto wiedzieć, że na rynku można znaleźć również feromony w formie perfum. Ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Nie ma konieczności zakupu oraz stosowania dwóch osobnych produktów. W przypadku czystych feromonów bezzapachowych możemy bez obaw spryskać się swoim ulubionym zapachem. Nie musimy obawiać się, że perfumy zmniejszą ich skuteczność.

Każdy, kto zastanawia się, czy feromony naprawdę działają powinien przetestować je na własnej skórze. Nie jest to duży wydatek, a więc niemal każdy może sobie na niego pozwolić. Istotne jest jednak to, aby wybrać produkt renomowanej marki, który cieszy się pozytywną opinią wśród użytkowników. Tylko wtedy możemy ocenić, czy są skuteczne. Nie zapominajmy o tym, aby stosować produkt systematycznie. Dopiero po pewnym czasie możemy zaobserwować ich wpływ na nasze życie.

Dodatkowe zalety ze stosowania

Stosowanie feromonów niesie za sobą wiele zalet. Przydają się one w życiu codziennym. Nie tylko wzbudzają podniecenie wśród płci przeciwnej, ale również umacniają naszą pozycję wśród ludzi, z którymi przebywamy. Dzięki nim możemy np.:

 • prowadzić negocjacje biznesowe,
 • zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
 • skuteczniej egzekwować wykonywanie określonych zadań wśród pracowników,
 • dominować podczas pracy w grupie,
 • wzbudzić zaufanie wśród drugiej osoby,
 • szybciej załatwić wszelkie sprawy wymagające kontaktu z innymi osobami,
 • sprawić wrażenie osoby pewnej swojej wiedzy oraz umiejętności.
 Urok osobisty przydaje się w każdej sferze życia. Feromony dodają nam atrakcyjności, dzięki czemu możemy sięgnąć po to, czego oczekujemy. Pozbywamy się barier, które siedzą w naszej głowie, a tym samym poszerzamy nasze horyzonty. Z czasem przestajemy przejmować się opinią innych osób. Nie musimy uzależniać naszego samopoczucia od zachowania ludzi, z którymi aktualnie przebywamy. Nasza osobowość będzie na tyle silna, że to my staniemy się zagrożeniem dla innych.  

Wpływ feromonów na zdrowie

Z pewnością wiele osób obawia się negatywnych skutków stosowania feromonów. Zupełnie niepotrzebnie. Są to preparaty do stosowania zewnętrznego. Używamy ich niczym klasyczne perfumy. Kluczową rolę odgrywa tutaj skład. Im jest on bardziej naturalny, tym lepiej. Z pewnością należy unikać produktów nieznanego pochodzenia, które zawierają w sobie dużą ilość związków chemicznych.

Stosowanie wysokojakościowych feromonów nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Są one w pełni bezpieczne. Wyjątek stanowią osoby, które są uczulone na konkretny składnik. Oczywiście należy pamiętać o tym, że produkty tego typu nie mogą być stosowane w nadmiarze. Więcej nie znaczy lepiej. Istnieje duże ryzyko, że będziemy odpychać płeć przeciwną. Zachowajmy więc zdrowy rozsądek.

Jak stosować feromony?

jak zdobyć kobietę

Feromony należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Wiele zależy od intensywności substancji zawartych w składzie. Im są one mocniejsze, tym mniej produktu potrzebujemy. Feromony mogą być zwykle aplikowane, co 4-6 godzin. Z czasem tracą one swoje działanie – jest to odpowiedni moment na kolejną dawkę.

 Feromony stosuje się, jak zwykle perfumy. Aplikujemy je za uszami, karku, na szyi, dekolcie, klatce piersiowej, czy też nadgarstkach. Jednorazowa dawka nie może być zbyt duża. W ten sposób wcale nie osiągniemy lepszych efektów.  

Do dyspozycji mamy zarówno feromony bezzapachowe, jak i połączone z perfumami. Wszystko więc zależy od naszych osobistych upodobań. Skuteczność produktów jest porównywalna, więc nie ma to większego wpływu na działanie.

Gdzie kupić feromony?

Feromony cieszą się coraz większą popularnością. Z tego względu na rynku pojawia się wiele produktów o znikomej skuteczności. Ich cena jest zwykle sporo niższa, jednak jest to kompletnie nieopłacalna inwestycja. Lepiej jest zainwestować gotówkę raz, a dobrze. Na forach tematycznych często można spotkać się z pytaniem: jakie feromony polecacie? Większość doświadczonych użytkowników rekomenduje popularne marki, które posiadają wyrobioną renomę.

Planując zakup feromonów warto jest postawić na zaufane sklepy i oficjalnych dystrybutorów. Lepiej unikać nabywania u przypadkowych sprzedawców, czy zamówień w serwisach aukcyjnych. Tylko wtedy będziemy mieć sto procent pewności, że produkt jest oryginalny. Ponadto często można trafić na atrakcyjne rabaty i promocje.

Ranking najlepszych feromonów

Poniższy ranking feromonów został przygotowany w oparciu o opinie użytkowników. Jest to spore ułatwienie dla tych, którzy pragną zainwestować w produkt wysokiej jakości. W zestawieniu uwzględniono zarówno feromony dla mężczyzn, jak i kobiet.

1. Love&Desire dla mężczyzn i kobiet – nasz numer jeden

Feromony Love and Desire

Producent gwarantuje, że są to najsilniejsze feromony dostępne na rynku europejskim. Są to produkty zapachowe, a więc nie wymagają one stosowania dodatkowych perfum.

 • Zapach dla panów jest mocny, zdecydowany, ale nie przytłaczający. Będzie odpowiedni nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień.
 • Wersja dla pań jest subtelna, świeża i nieco romantyczna. Doskonale sprawdzi się podczas ciepłych miesięcy, ale nie tylko.

Skuteczność opisywanych produktów potwierdza ogromna liczba zadowolonych użytkowników. Cena wynosi około 120 zł.

2. Pheromone Essence dla niej i dla niego

To czysta esencja, która jest bezzapachowa. Dzięki temu możemy łączyć feromony z ulubionymi perfumami. Opisywane produkty dla mężczyzn oraz kobiet są niezwykle mocne, a tym samym skuteczne. Nawet mała dawka przynosi oczekiwane efekty. Pozytywnie wpływa to na wydajność buteleczki. Pomimo niewielkiej pojemności wystarczy ona na długi czas.

Opisywane feromony zawierają  stężenie aż sześciu różnych związków , dzięki którym staniemy się o wiele atrakcyjniejsi w oczach płci przeciwnej. Producent zapewnia nas, że staniemy się zauważalni wśród tłumu osób. Łatwiej będzie nam zbudować intymne relacje. Cena wynosi mniej więcej 150 zł.

3. Alluramin dla mężczyzn

Alluramin dla mężczyzn

Alluramin feromony dla mężczyzn, które działają na kobiety niczym magnes. Jest to produkt o unikatowej formule, która cieszy się pozytywną opinią nawet wśród doświadczonych ekspertów. Producent gwarantuje nam, że silne stężenie feromonów pobudzi mózg kobiety, a także zwiększy jej zainteresowanie naszą osobą.

Warto podkreślić, że jego to produkt bezzapachowy, który działa aż 8-12 godzin. Nie wymaga on więc częstej aplikacji, co jest szczególnie istotne dla mężczyzn stosujących produkt na co dzień.
Bez obaw możemy stosować ulubiony zapach, gdyż nie osłabi on działania substancji znajdujących się w składzie. Cena to 170 zł. jednak podczas zakupu opakowania zbiorczego można sporo zaoszczędzić.

4. Pheromax

Pheromax

Pheromax –  bezzapachowy produkt występuje zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i kobiet. Posiada on potężną dawkę silnych feromonów. Bezpośrednio przekłada się to na jego wysoką skuteczność. Producent informuje nas, że oferowane feromony wywołują silne pobudzenie seksualne. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy chcemy nawiązać bliskie kontakty z płcią przeciwną. Staniemy się niezwykle uwodzicielscy, przez co nikt nie będzie w stanie nam się oprzeć. Opisywana marka cieszy się doskonałą opinią wśród użytkowników. Cena ze jedno opakowanie wersji podstawowej to 296 zł.

5. Unresistible

Unresistible to feromony, które występują w wersji dla mężczyzn oraz kobiet. Są one wygodne i bezproblemowe w aplikacji. Plusem jest dyskretny oraz efektowny flakonik. Producent zapewnia nas, że zostały one stworzone do uwodzenia. Wyróżniają się one starannie zbilansowanym składem.

Jedyna w swoim rodzaju bezzapachowa formuła ma przynieść natychmiastowe efekty. Bez wysiłku wzbudzimy niepohamowane pożądanie wśród płci przeciwnej. Cena za jeden flakonik wynosi 360 zł.

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: