Jelly Bear Hair – opinie, skład, cena i efekty żelków na włosy

J
jak stosować żelki

Włosy to jeden z najważniejszych atrybutów urody. Piękne, lśniące i zdrowe – stanowią marzenie niejednej kobiety. Panie uciekają się do różnych metod ich pielęgnacji – począwszy od domowych sposobów, poprzez zastosowanie kosmetyków, a skończywszy na suplementach diety.

Jednym z produktów, który w ostatnim czasie bardzo mocno zyskał na popularności są żelki na włosy – Jelly Bear Hair.

Jelly Bear Hair – co to właściwie jest?

Jelly Bear Hair to nic innego jak żelki na włosy, które dostarczają niezbędnych witamin i minerałów. Jak przekonuje producent na oficjalnej stronie produktu – suplementując Jelly Bear Hair możemy liczyć na to, że włosy będą:

  • zdrowe
  • lśniące
  • odżywione
 Żelki na włosy to innowacyjny pomysł, który stanowi swoistą alternatywę dla kompleksów witaminowych na włosy. 
mocne i zdrowe cebulki

Skład żelków na włosy – co zawiera Jelly Bear Hair?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć – Jelly Bear Hair to kompozycja witamin i minerałów, które mają kluczowe znaczenie dla zdrowia i wyglądu naszych włosów. Co istotne, dzienna dawka Jelly Bear Hair (2 żelki) zapewnia od 50% do 500% referencyjnej dawki spożycia.
Skład najlepiej obrazuje poniższa tabela:

Składnik Zawartość w dziennej porcji (2 żelki) RWS%
Biotyna 250 μg 500%
Witamina E 24 mg 200%
Tiamina 2.2 mg 200%
Witamina B6 2.8 mg 200%
Niacyna 32 mg 200%
Kwas pantetonowy 12 mg 200%
Kwas foliowy 400 μg 200%
Witamina B12 5 μg 200%
Cynk 5 mg 50%
Witamina A 800 μg 100%
Mangan 2 mg 100%
Selen 55 μg 100%

Biorąc powyższe pod uwagę trzeba przyznać, że skład Jelly Bear Hair jest naprawdę świetny. Niemniej jednak, czy różni się on czymś od klasycznego kompleksu witaminowo-mineralnego?

suplementy na włosy

Pod kątem składu trudno o tym suplemencie mówić jak o prawdziwej „rewolucji” w pielęgnacji włosów. Owszem, produkt z całą pewnością stanowi „wartość dodaną” do naszej diety, jednakże w przypadku zdrowej, zbilansowanej i urozmaiconej diety –  dodatkowa suplementacja witamin i minerałów nie zawsze jest skuteczna.

Warto wiedzieć! Suplement diety Jelly Bear Hair nie zawiera glutenu, laktozy oraz GMO.

Jak działają żelki Jelly Bear Hair? Efekty stosowania

Na oficjalnej stronie produktu znaleźć możemy informacje, które mówią nam, iż Jelly Bear Hair to:

  • sposób na zdrowe, odżywione i lśniące włosy
  • metoda na szybki wzrost włosów

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Nie od dziś wiadomo, że dostarczenie niezbędnych mikroelementów ma wpływ na zdrowie, kondycję oraz fazy wzrostu włosa.

Należy mieć jednak świadomość, że dostarczenie mikroskładników nie jest jednoznaczne z zahamowaniem wypadania włosów czy zagęszczeniem fryzury. W wielu przypadkach niezbędna jest nieco szersza kuracja, aniżeli same witaminy i minerały.

Jak stosować żelki Jelly Bear Hair?

Trzeba przyznać, że preparat pod postacią żelek to naprawdę ciekawe rozwiązanie i doskonała alternatywa dla Pań stroniących od tabletek, kapsułek i proszków.

Producent zaleca stosować dwie żelki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, gdyż może skutkować to hiperwitaminozą.

Warto wiedzieć! Hiperwitaminoza to zespół objawów wynikających z nadmiaru witamin w organizmie. Najczęściej występuje na skutek nadmiernej podaży witamin rozpuszczalnych w wodzie, tj. A, D, E i K.

Czy stosowanie miśków na włosy jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo stosowania suplementu diety Jelly Bear Hair stoi na najwyższym poziomie. Produkt bazuje tylko i wyłącznie na niezbędnych mikroskładnikach. Do tej pory nie odnotowano żadnych skutków ubocznych wynikających ze stosowania Jelly Bear Hair.

Oczywiście, w przypadku gdyby pojawiły się jakiekolwiek reakcje niepożądane – warto skonsultować suplementację produktu z lekarzem POZ lub farmaceutą.

Kto może stosować Jelly Bear Hair?

Choć oficjalna strona produktu może wskazywać na to, że produkt przeznaczony jest dla kobiet, to – z całą pewnością sięgać po niego mogą również mężczyźni. Referencyjne wartości spożycia mikroskładników obejmują obie płcie. W związku z powyższym – Jelly Bear Hair to produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

sposoby na mocne włosy

Natomiast, produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Mogą stosować go tylko i wyłącznie osoby dorosłe.

Opinie na temat Jelly Bear Hair

Ze względu na bardzo ciekawą formę, Jelly Bear Hair cieszy się bardzo dużą popularnością. Po żelki  na włosy sięga sporo kobiet. Czy ogromne zainteresowanie idzie w parze ze skutecznością tego suplementu? Jak opiniowane są żelki Bear Hair?

Trzeba przyznać, że na forach internetowych, portalach społecznościowych oraz serwisach traktujących o włosach, nie brakuje opinii na temat tego produktu. Niestety, część z komentarzy ma charakter negatywny.
Czasami konsumenci i konsumentki zauważają, że produkt nie spełnił ich oczekiwań, tj. nie zauważono znaczącej poprawy kondycji i zdrowia włosów. To, rzecz jasna może być wynikiem zbyt wybujałych oczekiwań – niemniej jednak takie zdania się pojawiają.
Prócz tego, czasami suplement krytykowany jest za stosunkowo wysoką cenę oraz ograniczoną dostępność.

W Internecie znaleźć można również mnóstwo pozytywnych recenzji tego produktu. Chwalony jest on zwykle za:

  • formę (żelki określane są mianem „hitu”)
  • szybkość działania (dostarczenie witamin i minerałów może zapewniać efekty po kilku tygodniach stosowania)
kompleks witamin

Jak widać, trudno o jednoznaczną ocenę Jelly Bear Hair. Niewątpliwie, jest to produkt, któremu warto się lepiej przyjrzeć.

Gdzie kupić Jelly Bear Hair?

Drogeria, apteka, a może sklep z suplementami? Niestety, w żadnym z tych miejsc nie dostaniemy Jelly Bear Hair.  Miśki na włosy najbezpieczniej jest kupić na oficjalnej stronie producenta.  Na szczęście, proces zamówienia i przesyłki przebiega całkiem sprawnie. Plusem zamawiania u producenta jest też brak pośredników).

Ile kosztują żelki na włosy?

Największą wadą Jelly Bear Hair zdaje się być cena. 169,00 złotych na start przygody z produktem o takim składzie to zdaniem wielu użytkowników dość dużo.

Co prawda, producent swoim klientom oferuje kilka promocji (stałych – nie jest wymagany kod rabatowy), tj.:

  • 1 opakowanie + 1 opakowanie gratis = 2 opakowania w cenie 169,00 zł (cena jednostkowa 84,50 zł)
  • 2 opakowania + 1 opakowanie gratis = 3 opakowania w cenie 270 zł (cena jednostkowa 90 zł)
  • 3 opakowania + 3 opakowania gratis = 6 opakowań w cenie 340 zł (cena jednostkowa 56,67 zł)
Nawet przy najbardziej korzystnym cenowo rozwiązaniu (pakiet 3+3), cena 56,67 złotych za zestaw jest dość wysoka. Pamiętajmy jednak, że w zamian otrzymujemy smaczną, prostą i wygodną formę stosowania.

Czy warto sięgnąć po Jelly Bear Hair?

Jelly Bear Hair to bez wątpienia suplement diety, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

żelki na włosy

Po zastosowaniu Jelly Bear Hair możemy liczyć na to, że włosy będą lepiej odżywione i odzyskają utracony blask. Natomiast nie ma gwarancji, że z całą pewnością nagle zaczną szybciej rosnąć i staną się gęstsze.

Aby osiągnąć takie rezultaty, należy sięgać także po inne produkty – na przykład wzbogacane ekstraktami i wyciągami z roślin, które wykazują właściwości stymulujące włosy do wzrostu i wydłużające fazę anagenu (wzrostu włosa).

 Oczywiście, Jelly Bear Hair można traktować pomocniczo, jest to dobry suplement w bardzo ciekawej formule stosowania. To właśnie dzięki temu zajął wysokie, drugie miejsce w naszym rankingu naturalnych tabletek na włosy

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: