Keto Actives: opinie, skład i działanie tabletek na odchudzanie

K
Keto Actives

Liczba osób borykających się z nadwagą bezustannie rośnie. Najnowsze raporty sugerują, że na nadmiar tkanki tłuszczowej narzeka nawet 60% Polaków.

Co oczywiste, wraz z eskalacją problemu, rośnie zainteresowanie rozmaitymi formami odchudzania. Jednym z rozwiązań na redukcję, które cieszy się ogromną popularnością jest dieta ketogeniczna.

Dieta ketogeniczna (ketogenna) to sposób odżywiania się, który polega na zwiększeniu podaży tłuszczu, przy jednoczesnym ograniczeniu konsumpcji węglowodanów. Takie działania mają zagwarantować osiągnięcie ketozy, tj. stanu metabolicznego, w którym poziom ciał ketonowych w osoczu krwi jest wyższy, aniżeli poziom insuliny i glukozy.

W każdym razie, dieta ketogeniczna nie jest idealnym sposobem żywienia. Może powodować szereg skutków ubocznych (zaparcia, biegunki, wymioty, senność, bezustanne uczucie zmęczenia). Dlatego też wielu specjalistów w czasie realizacji tej diety, rekomenduje stosowanie suplementów diety.

Suplementy diety dla osób na diecie ketogenicznej

Na rynku suplementów diety dostępnych jest wiele różnych rozwiązań wspomagających odchudzanie. Nie mniej, większość z nich może być nieskuteczna w przypadku stosowania diety ketogennej. Dlaczego?

Z całą pewnością nie sprawdzą się klasyczne spalacze tłuszczu czy produkty ograniczające wchłanianie węglowodanów. Trudno spodziewać się również, aby skuteczne były typowe środki ograniczające apetyt  – tym bardziej, że jednym ze skutków stosowania diety ketogennej jest utrata apetytu.
plusy diety ketogenicznej

Decydując się na stosowanie suplementacji przy diecie ketogenicznej, warto sięgać po produkty dedykowane. Jednym z rozwiązań, które w ostatnim czasie robią prawdziwą „furorę” wśród entuzjastów diety ketogennej jest Keto Actives.

Co to jest Keto Actives?

Keto Actives to suplement diety, który można określić mianem „nowości”. Wszakże, dostępny jest od niedawna. Co ciekawe, Keto Actives można kupić w 12 krajach na całym świecie. Dostaniemy go w Polsce, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Portugalii, Szwecji oraz we Włoszech.

Keto Actives to według producenta „najlepszy suplement kontrolujący wagę”. Jak sama nazwa wskazuje – środek ten dedykowany jest osobom stosującym się do założeń diety ketogennej. Na oficjalnej stronie produktu, możemy przeczytać, że jest to rozwiązanie:

 • wspomagające osiągnięcie ketozy
 • przyśpieszające metabolizm tłuszczów
 • wspomagające redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • ograniczające tzw. „podjadanie”
 • redukujące defekty towarzyszące diecie ketogennej (m.in. nadmierne zmęczenie)
 Rzecz jasna, powyższe informacje należy traktować z dystansem. Wszakże, zapewnienia producenta nie zawsze idą w parze z rzeczywistą efektywnością konkretnych suplementów diet. Jak jest w przypadku Keto Actives? 

Efekty stosowania Keto Actives – co mówią opinie?

efekty diety ketogenicznej

Mimo że Keto Actives to „nowość” na polskim rynku suplementów diety, to możemy znaleźć mnóstwo opinii i recenzji na temat tego preparatu. Co istotne, lwia część komentarzy na temat Keto Actives zdaje się potwierdzać informacje zamieszczone na stronie producenta.

Publikowane komentarze, recenzje oraz oceny produktu, najczęściej sugerują, że:

 • za sprawą Keto Actives proces odchudzania jest znacznie przyjemniejszy (nie towarzyszą defekty charakterystyczne dla diety ketogennej – ospałość, zmęczenie oraz problemy trawienne)
 • odchudzanie jest efektywniejsze (wzrasta tempo redukcji tkanki tłuszczowej)
 • poprawiają się wyniki badań poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi

Opinie na temat Keto Actives znajdziemy zarówno na forach traktujących o odchudzaniu, jak i w portalach społecznościowych (grupy tematyczne) czy serwisach eksperckich.

Pragniemy przy tym zaznaczyć, że szczegółowy research pozwoli dotrzeć także do negatywnych komentarzy. W każdym razie, jest ich naprawdę niewiele, co może sugerować, że Keto Actives to suplement o bardzo wysokiej skuteczności.

Skład suplementu diety Keto Actives

jak szybko zrzucić wagę
 Produkt do tej pory nie był reklamowany w telewizji, czy radio. Skąd zatem tak duże zainteresowanie produktem? 

Wszystko wskazuje na to, że Keto Actives to propozycja broniąca się – po prostu – wysoką skutecznością. Wskazywać na to może między innymi bardzo bogaty skład, tj.: Mikrokapsułkowany sprzężony kwas linolowy – Clarinol®; ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii) [10% forskoliny] – ForsLean®; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; naturalna kofeina bezwodna (Coffea robusta); ekstrakt z otrębów ryżowych; ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) [7% witanolidów]; ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium L.) [6% synefryny]; ekstrakt z owoców papryki rocznej (Capsicum annuum L.) [10% kapsaicyny]; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny] – BioPerine®; pikolinian chromu.

Zdajemy sobie sprawę, że dla części naszych czytelników, powyższe zestawienie może niewiele mówić. Dlatego też, pokusiliśmy się o krótką analizę sposobu działania poszczególnych (w naszej ocenie – kluczowych) składników.
składniki Keto Actives

– ForsLean®

ForsLean® – opatentowana formuła ekstraktu z korzenia pokrzywy indyjskiej, zawierającego co najmniej 10% forskoliny.

Powszechnie uważa się, że forskolina może stymulować proces lipolizy w komórkach tłuszczowych. W jednym z badań, w którym udział wzięły kobiety z nadwagą, podawano 2 razy dziennie przez 8 tygodni 250 mg preparatu z Coleus forskohlii (zawartość forskoliny 10%), co pozwoliło zredukować masę ciała aż o 8%. Mało tego! Zauważono również, że forskolina przyczyniła się do obniżenia ciśnienia we krwi.

– Clarinol®

Clarinol® – mikrokapsułkowany sprzężony kwas linolowy, czyli organiczny związek chemiczny (grupa nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6).

Suplementacja kwasu linolowego (CLA) może prowadzić do:

 • zmniejszenia tkanki tłuszczowej w organizmie
 • ograniczenia masy ciała
 • obniżenia poziom cholesterolu
 Co ciekawe, producent Keto Actives wskazuje na jeszcze jedną istotną rolę CLA, a mianowicie – zmniejszenie stosunku talii i bioder oraz odchudzanie nóg. Zdaje się, że to szczególnie istotne dla Pań starających się o piękną figurę. 

– Naturalna kofeina bezwodna

Naturalna kofeina bezwodna – to substancja, która może przyśpieszać proces spalania tkanki tłuszczowej, co udowodniono w wielu badaniach.

– Piperyna

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®) – standaryzowany ekstrakt na 95% piperyny – substancji, która  blokuje tworzenie się nowych komórek tłuszczowych oraz obniża poziom tłuszczu w krwiobiegu. Powyższe potwierdza wiedza encyklopedyczna.

Co więcej, w Keto Actives znajdziemy także:

SkładnikMożliwe działanie
Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej
wspomaga metabolizm lipidów, wspomaga pracę całego układu trawiennego
Ekstrakt z korzenia ashwagandhywspomaga kontrolę wagi, zwiększa poziom energii w organizmie
Ekstrakt z owoców papryki rocznejwspomaga kontrolę wagi
Chromogranicza apetyt, utrzymuje prawidłowe stężenie glukozy we krwi

Skład Keto Actives może robić wrażenie. W jednej kapsułce znajdziemy aż 8 aktywnych substancji. Czy można oczekiwać więcej?

Kto może stosować produkt?

Nazwa produktu może sugerować, że Keto Actives to suplement diety tylko i wyłącznie dla zwolenników diety ketogennej. Nic bardziej mylnego! To środek, który efektywnie wspomoże odchudzanie także przy klasycznej diecie redukcyjnej.

 Przeciwwskazania do stosowania: uczulenie na którykolwiek składnik suplementu, kobiety w ciąży, matki karmiącej, dzieci. 

Jak stosować Keto Actives?

Producent preparatu, zaleca stosować dwie kapsułki dziennie. Rekomendujemy przyjmować Keto Actives podczas posiłku. Środek należy popijać dużą ilością wody.

Wartym odnotowania jest fakt, iż efekty preparatu można zauważyć już po kilku tygodniach regularnej suplementacji.
Jakiekolwiek korekty w dawkowaniu Keto Actives warto konsultować ze specjalistą – lekarzem, dietetykiem lub farmaceutą.

Czy Keto Actives to bezpieczny suplement?

O ile dieta ketogeniczna – mówiąc wprost – jest rozwiązaniem kontrowersyjnym, o tyle Keto Actives zdaje się być w pełni bezpieczny dla organizmu. Wszakże, jego skład oparty jest na naturalnych składnikach.

 Oczywiście, decydując się na suplementację – zawsze powinniśmy mieć na uwadze, że nasz organizm może nieodpowiednio zareagować na którąś z substancji, nie mniej – w przypadku Keto Actives ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie (póki co nie odnotowano takich przypadków). 

sposoby na odchudzanie

Ile kosztuje Keto Actives?

Mogłoby się wydawać, że bogaty skład (8 substancji aktywnych) Keto Actives spowoduje, że cena produktu będzie bardzo wysoka. Uspokajamy – nie jest tak źle. Za jedno opakowanie (zapas kapsułek na 30 dni stosowania) zapłacić musimy 169,00 zł.

Mało tego! Producent oferuje rabaty dla wszystkich tych, którzy zakupią od razu trzy lub sześć opakowań:

PakietCena całkowitaRabatŚrednia cena za 1 op.
Podstawowy (1 op.)169,00 złbrak169,00 zł
Standardowy (3 op.)338,00 zł-33%112,66 zł
Optymalny (6 op.)537,00 zł-50%84,50 zł

Gdzie kupić?

Rekomendujemy zakup produktu Keto Actives tylko i wyłącznie w oficjalnym kanale dystrybucji, tj. na stronie producenta.

Zakupy w tym miejscu są gwarancją oryginalności produktu. Co więcej, producent oferuje możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Na oficjalnej stronie znajdziemy następującą informację:

Skuteczność preparatu Keto Actives została potwierdzona wielokrotnie przez liczne badania, a także zadowolonych klientów. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań odeślij nam opakowanie w ciągu 90 dni od zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Czy warto sięgnąć po Keto Actives?

Można mieć wątpliwości co do diety ketogennej, ale… trudno je mieć w stosunku do tego preparatu. Bogaty skład, mnóstwo pozytywnych opinii i recenzji oraz gwarancja satysfakcji od producenta – trudno oczekiwać czegokolwiek więcej.

Nie mniej, warto zawsze pamiętać, że sama suplementacja nie jest wystarczająca. Istotne jest również to, aby dbać o:

 • dietę (w tym przypadku – rekomenduje się stosowanie diety ketogenicznej)
 • aktywność fizyczną
Suplementy (nawet takie jak Keto Actives) stanowią tylko i wyłącznie asystę dla powyższych procesów. Pragniemy również zwrócić uwagę, że Keto Actives zajmuje bardzo wysokie miejsce w naszym rankingu środków wspomagających redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej.

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: