Najlepsze Waporyzatory Przenośne Do Ziół 2019 r.

N
waporyzator przenośny
Waporyzatory przenośne do ziół są małymi urządzeniami osobistymi przeznaczonymi do waporyzowania (aromaterapii) susz ziół takich jak rumianek, lawenda, aloes lub mięta. Posiadają wewnętrzną grzałkę, która podgrzewa zioła w precyzyjnych temperaturach w celu wytworzenia pary. „Vaping” suchych ziół jeszcze kilka lat temu wymagał znacznie większych waporyzerów stacjonarnych.
Na szczęście dziś, istnieje ogromna liczba vaprozierów przenośnych, dając pełną swobodę waporyzacji w zaciszu czterech ścian oraz w miejscach publicznych. Istnieje sporo korzyści zdrowotnych z waporyzowania ziół, warto spróbować.
Niektóre z poniższych vaporyzatorów to urządzenia „all-in-one”, czyli takie które pozwalają na waporyzację ziół oraz koncentratów woskowych. Znalezienie odpowiedniego pierwszego vaporizera może być czasochłonne, dlatego stworzyliśmy tą listę. Oto najlepsze przenośne waporyzatory obecnie dostępne, przetestowane i sprawdzone przez rzesze użytkowników oraz w oparciu o lata badań.

PAX 3

PAX szybko stał się „iPhone’em” wśród przenośnych waporizerów do ziół. Ma więcej przepływu powietrza, szybszy czas nagrzewania i aplikację Bluetooth do wybierania dokładnych temperatur waporyzacji. PAX 3 to kompaktowe i stylowe urządzenie typu all-in-one, zdolne do vaporyzowania suchych ziół i ekstraktów (koncentratów) ziołowych. Jest to  trwały i niezawodny waporyzator codzienny .

Mighty

Mighty to waporyzator przenośny, który waporyzuje jak urządzenie stacjonarne, jakość pary jest doskonała. Posiada bardzo unikalną estetykę, bardziej przypominającą elektronarzędzie niż vaporizer. Waporyztaor Mighty to większa i lepsza wersja popularnego vapka Crafty. Wykonuje  świetną robotę w równomiernym ogrzewaniu drobnego i średnio zmielonego zioła , aby wyprodukować do 15 „puffów” na sesję.

Arizer Solo II

Waporyzer Solo II ma ergonomiczną konstrukcję, która świetnie czuje się w dłoni. Posiada jasny ekran, system menu do regulacji ustawień temperatury i jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Solo  szybko się nagrzewa i zapewnia doskonały smak pary  dzięki całkowicie szklanej ścieżce parowej. Ma ponadczasowy wygląd i jest objęty dwuletnią gwarancją.

Firefly 2+

Waporyzer Firefly 2+ opiera się na sukcesie Firefly 2. Posiada teraz większą pojemność baterii, innowacyjny nowy system przepływu powietrza oraz charakterystyczny system konwekcyjnego ogrzewania na żądanie. Firefly 2+ jest niezwykle wygodny, wydajny i dobry, oraz minimalizuje silne niepożądane zapachy.  Idealny do sesji solowych i „mikrodozowania” .

Waporyzator DaVinci IQ

DaVinci IQ pozwala na wybieranie dokładnych ustawień kontroli temperatury. Posiada również podświetlany wyświetlacz i prosty w obsłudze interfejs. Urządzenie jest zasilane przez wymienne baterie 18650s, dzięki czemu  można je wymieniać bez przerywania waporyzacji . Jego ścieżka parowa wykonana jest w całości z ceramicznego cyrkonu dla grubszych chmur, a nawet do ogrzewania.

Boundless CFC 2

Waporyzator Boundless CFC 2 to doskonała wartość i jakość. Utrzymuje do pół grama suchego ziela i ogrzewa się w mniej niż 15 sekund, wykorzystując ogrzewanie przewodzące do wytworzenia smacznych chmur pary. Waporyzer Boundless CFC 2 jest zasilany z akumulatora 18650 i ma  ergonomiczny kształt oraz możliwość dostosowania przedłużki wodnej .

Flowermate V5 Pro Mini

Flowermate jest znany z innowacyjnych rozwiązań w swoich waporyzatorach do ziół. Vaporizer Flowermate V5 Pro Mini jest kompaktowy i kieszonkowy. Posiada dokładne możliwości kontroli temperatury i wykorzystuje materiały klasy medycznej. V5 Pro Mini ma również  regulowany przepływ powietrza . Istnieje nawet opcja inhalowania koncentratów woskowych.

DaVinci MIQRO

Waporyzator MIQRO jest prawie identyczny z IQ. Jest o 33% mniejszy i działa na wymiennych ogniwach 18350s, więc można bez problemu je wymienić i kontynuować waporyzację. Wykorzystuje technologię Smart Path i posiada w pełni regulowaną kontrolę temperatury oraz prosty interfejs światlny LED. MIQRO posiada również  ceramiczną cyrkonową ścieżkę powietrzną , która wytwarza smaczną parę wodną.

Linx Gaia

Gaia jest  luksusowym rozwiązaniem przenośnym do waporyzowania suchych ziół . Posiada całą komorę kwarcową, która wykorzystuje ogrzewanie konwekcyjne do efektywnej waporyzacji. Podgrzewa się w ciągu 40 sekund i jest wykonany z materiałów najwyższej jakości. Linx Gaia ma baterię 2200 mAh i idealnie pasuje do dłoni. Wybierając jeden z tych waporyzatorów zagwarantujesz sobie bardzo dobry początek z waporyzacją.  
  • Wysoka jakość pary,
  • nowoczesność,
  • świetny wygląd
to wszystko wpłynie jeszcze lepiej na twoje samopoczucie i radość z naprawdę wysokiej jakości inhalacji. Po więcej porad zapraszamy do kontaktu z ekspertami w dziedzinie waporyzacji sklepem VapeFully.

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: