Nutrigo Lab Burner: działanie, cena i opinie na odchudzanie

N

Nutrigo Lab Burner


Nauka oddaje w nasze ręce wiele nowoczesnych rozwiązań dietetycznych, które mają wspomóc naszą walkę z nadwagą. Dziś już uważa się ją za chorobę cywilizacyjną. Dobrze wiec, że inne zdobycze cywilizacji są w stanie pomóc nam z tym problemem. Jednym z chętnej stosowanych preparatów na odchudzanie, są specyfiki, które wspomagają spalanie tłuszczu. Nazywa się je potocznie spalaczami tłuszczu i trzeba przyznać że jest to nazwa bardzo trafna.

Przyjrzymy się dziś bliżej jednemu z takich specyfików. To Nutrigo Lab Burner, profesjonalny suplement diety, należący do rodziny produktów Nutrigo Lab, w skład której wchodzą dodatkowo Nutrigo Lab Mass (zwiększający masę mięśniową), Nutrigo Lab Regeneration (wspomagający regenerację po ćwiczeniach) i Nutrigo Lab Strength (zwiększający wydolność w czasie treningu).

Skład Nutrigo Lab Burner

Przeanalizujmy zatem skład tego suplementu. Wiele współczesnych suplementów diety, zwłaszcza tych, które produkują profesjonalne laboratoria, zawiera w sobie jakiś tajemniczy składnik, będący najważniejszym elementem, niezbędnym do prawidłowego działania danego produktu. W przypadku Nutrigo Lab Burnera również taki składnik istnieje i jest go całkiem sporo, bo aż 5000,00 mg w każdej kapsułce. Tym tajemniczym składnikiem jest  Sinetrol® Xpur . Jak widać już po samym sposobie zapisu, jest to opatentowany składnik aktywny. Zawiera on wyciąg z owoców cytrusowych i guarany. Wiadomo, że producent używa grejpfrutów, pomarańczy i nasion guarany. Natomiast proporcje, w jakich występują one w preparacie Sinetrol® Xpur, sa już tajemnicą handlową producenta.

Innym opatentowanym składnikiem jest  Citrin® . Wbrew temu, co mogłaby sugerować nazwa, nie jest to ekstrakt z cytryny, a z tamaryndowca malbarskiego, który zawiera w sobie kwas hydroksycytrynowy (HCA), uważany za jeden z najlepszych specyfików w walce z tłuszczem. Nic wiec dziwnego, że Nutrigo Lab Burner zawiera również i ten składnik. Jest go w składzie 150,00 mg.

Oprócz tych dwóch opatentowanych wyciągów, w składzie tego suplementu są jeszcze i trzy inne, równie ciekawe wyciągi, jednak jest ich o wiele mniej:

  • Mamy zatem 100,00 mg wyciągu z maliny właściwej,
  • 50,00 mg wyciągu z ostryżu długiego (znanego jako kurkuma)
  • a także 10,00 mg ekstraktu z owoców pieprzu czarnego.

Ten ostatni składnik, to również nie taki sobie zwykły wyciąg, ale preparat znany jako BioPerine®, a więc produkt opatentowany i przygotowany specjalnie z myślą o wykorzystaniu w produktach takich jak Nutrigo Lab Burner.

Dawkowanie Nutrigo Lab Burner

jak stosować Burnera od Nutrigo Lab

Skoro wiemy już z czego składa się spalacz tłuszczu Nutrigo Lab Burner, przyjrzyjmy się teraz, jak powinno wyglądać jego prawidłowe dawkowanie. Warto w tym momencie przypomnieć, że w przypadku suplementów diety, zwłaszcza tych, które wpływają na naszą przemianę materii, samopoczucie czy np. ograniczenie łaknienia, warto dokładnie zapoznać się z zaleceniami producenta. Samodzielne dawkowanie produktu może w najlepszym razie skutkować jego nieskutecznością. W najgorszym zaś, mogą się pojawić niepożądane skutki uboczne, których by nie było, gdybyśmy przestrzegali dokładnie zaleceń.

W przypadku suplementu Nutrigo Lab Burner  producent zaleca zażywanie nie więcej niż 2 kapsułek dziennie Powinno się je popić co najmniej 300 ml wody, żeby zapewnić im odpowiednie warunki do rozpuszczenia się w organizmie. Suplement powinien być przyjmowany na pół godziny przed posiłkiem lub na pół godziny przed treningiem. Zażycie go wcześniej, ma za zadanie zaktywizowanie czynnych składników do działania, zanim podjęty zostanie wzmożony wysiłek, lub zanim podane zostaną kalorie.

Działanie spalacza tłuszczu od Nutrigo Lab

spalacz dla sportowców

Aby zbadać działanie preparatu Nutrigo Lab Burner, trzeba najpierw dokładnie wskazać dla kogo jest ten produkt. Pozwoli to pozbyć się wszelkich wątpliwości dotyczących wieku, stanu zdrowia czy aktywności ewentualnego użytkownika.

Nutrigo Lab Burner to suplement na redukcję tkanki tłuszczowej, przeznaczony do używania przez profesjonalnych sportowców.

Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że sportowiec od początku będzie wiedział jak jego ciało powinno zareagować na taki suplement. Jeżeli pojawi się jakieś działanie niepożądane, będzie też wiedział do kogo udać się z takim problemem i jak go opisać. Amator nie zawsze będzie wiedział jak reagować. Oczywiście w pierwszej kolejności powinien jak najszybciej skontaktować się z lekarzem, żeby sprawdzić, czy to aby na pewno za dolegliwościami nie stoi nic innego.

Opisane powyżej składniki sprawiają, że Nutrigo Lab Burner sprawdza się jako pomoc w redukcji nadwagi. Ważne jest tu również hamowanie przybierania na wadze. Robi to między innymi zmniejszając objętość adipocytów. Powoduje to zwiększenie uwalniania w organizmie kwasów tłuszczowych i glicerolu. Produkt ten obniża również apetyt i wspiera metabolizm. Dzięki obecności chromu, preparat zapewnia regulację poziomu cukru we krwi.

Producent informuje, że Nutrigo Lab Burner pozwala na zrzucenie nawet do 9 kilogramów w ciągu miesiąca. To bardzo dużo, dlatego przy takiej utracie masy trzeba bacznie obserwować organizm i sprawdzać czy nie chudniemy zbyt szybko. Za duża utrata masy w krótkim czasie może być niebezpieczna dla organizmu.

Gdzie bezpiecznie kupić Nutrigo Lab Burner?

gdzie kupić Nutrigo Lab Burner?

Zastanawiając się gdzie kupić Nutrigo Lab Burner, jesteśmy już o krok bliżej do decyzji o wykorzystaniu tego suplementu.

Najprościej zamówić ten profesjonalny suplement na rzeźbę prosto ze strony producenta. Wprawdzie spółka Natural Labs LLC, właściciel marki Nutrigo Lab, zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych, jednak posiadają oni swoją polskojęzyczną stronę internetową, na której znajduje się sklep. Kwoty w sklepie podane są w polskich złotych.  W tym samym sklepie kupimy również pozostałe produkty z oferty Nutrigo Lab.  Warto się im przyjrzeć, ponieważ cały komplet dobrze wspomaga organizm osoby aktywnie ćwiczącej i budującej masę mięśniową, przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Ważnym elementem, o którym jeszcze nie wspomnieliśmy, jest cena tego suplementu. Warto więc i temu zagadnieniu poświęcić odrobinę miejsca. Zwłaszcza że każdy z nas chciałby kupować dobre produkty jak najtaniej.

Cena produktu

Warto dowiedzieć się ile kosztuje suplement. Dla wielu osób może to być kluczowa informacja przed podjęciem decyzji o zakupie tego specyfiku.

Najpewniejsza jest cena w polskim sklepie internatowym producenta. Za opakowanie zawierające 60 kapsułek, a więc ich miesięczny zapas, trzeba w tym sklepie zapłacić 169 złotych. Nie jest to jednak cena ostateczna, ponieważ działa tam wciąż promocja, która może pomóc w podjęciu decyzji o zakupie. W promocji tej, przy zakupie trzech sztuk, jedna z nich jest gratis. Oznacza to, że za trzy opakowania Nutrigo Lab Burner zapłacimy 338, zamiast 507 złotych. To spora różnica, zwłaszcza że za tą cenę otrzymujemy preparat na aż 3 miesiące.

Warto śledzić stronę Nutrigo Lab w poszukiwaniu innych tego typu promocji. Zakup bezpośrednio od producenta ma jeszcze jedną zaletę – mamy 100% pewności, że kupujemy produkt oryginalny. Ciągle słyszy się o tym, że podrabiane są już nawet oryginalne leki, nie można więc mieć pewności również wobec suplementów z nieznanego źródła.

Opinie użytkowników o Nutrigo Lab Burner

Opinie o Nutrigo Lab

Skoro już wiemy dla kogo jest Nutrigo Lab Burner, co się w nim mieści, jak działa, ile kosztuje i jakie ma ogólne właściwości, warto odwiedzić się co myślą o nim jego dotychczasowi użytkownicy. W tym celu warto przejrzeć opinie, jakie wypisują oni na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Współcześnie to właśnie tam można się najwięcej dowiedzieć o produktach, ich zastosowaniu praktyce i ewentualnych problemach, na jakie natknęli się użytkownicy.

Aby poznać opinie, wystarczy zajrzeć na pierwsze z brzegu forum sportowe lub serwis z opiniami konsumentów. Dowiadujemy się z niego, że osoby korzystające z Nutrigo Lab Burnera chwalą go za naturalny skład i brak skutków ubocznych korzystania z preparatu. Okazuje się również, że wspiera on spalanie nie tylko tłuszczów, ale i węglowodanów. Niektórzy zwracają uwagę na to, że preparat nie działa od razu, za to po kilku tygodniach redukcja tkanki tłuszczowej wyraźnie przyspiesza.

Bardzo interesujące jest to, że podawane są różne wyniki, osiągane przez użytkowników. Jednym udało się spalić mniej (np. ok 2 kg w ciągu miesiąca), innym zaś bardzo dużo (nawet 13 kg w dwa miesiące). Obrazuje to jak duże różnice w działaniu tego samego preparatu mogą występować u różnych osób. Zapewne oznacza to przede wszystkim różną podatność na działanie preparatów, zawartych w tym suplemencie. Dodatkowo prawdopodobnie ci, którzy zrzucili w tym czasie więcej kilogramów, stosowali zapewne dodatkowe diety i intensywniej ćwiczyli.

Co ciekawe wielu użytkowników wspomina o tym, że ma również doświadczenia z innymi suplementami Nutrigo Lab. Jedni zaczęli od jakiegoś produktu, drugich zaś przekonał do siebie Nutrigo Lab Burner, więc postanowili spróbować pozostałych specyfików z tej samej rodziny.

Oczywiście warto pamiętać o tym, że opinie w serwisach internetowych są tylko pojedynczymi wypowiedziami mniej lub bardziej anonimowych osób. Nie zmienia to jednak faktu, że o Nutrigo Lab Burnerze wypowiada się spora grupa użytkowników i są to głównie wypowiedzi pochlebne, a na dodatek bardzo merytoryczne, koncentrujące się na konkretnych problemach, które udało się dzięki temu suplementowi pokonać.

Podsumowanie

Jeśli ktoś zastanawiał się czy warto wykorzystać Nutrigo Lab Burner, po lekturze tego artykułu nie powinien już raczej mieć wątpliwości. Suplement wspomaga aktywnie spalanie tkanki tłuszczowej i nie pozwala na jej dalsze odkładanie się. Jednocześnie hamuje również apetyt, co w dłuższej perspektywie, np. przez 3 miesiące stosowania produktu, pozwala na wyrobienie sobie całkiem nowych, pozytywnych nawyków żywieniowych. Jest to dobra gwarancja trwałości zrzuconych kilogramów.

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: