Pueraria Mirifica na powiększenie biustu – opinie i skutki uboczne kontrowersyjnej rośliny

P

ranking na powiększenie biustu

Pueraria Mirifica


Pueraria Mirifica jest rośliną, która naturalnie występuje w Tajlandii. Przypisuje jej się wyjątkowe właściwości – dzięki składnikom, które znajdują się w jej składzie możliwe jest bezinwazyjne powiększenie biustu. Nic więc dziwnego, że temat ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Warto jednak wiedzieć, że zażywanie tego produktu niesie za sobą ryzyko nieprzyjemnych konsekwencji.

Czym jest Pueraria Mirifica?

Pueraria Mirifica, czyli białe Kwao Krua posiada w swoim składzie estrogen. Jest to nic innego, jak hormon, który pobudza piersi do wzrostu. Oczywiście wywołuje on również inne zmiany w organizmie. Żadne hormony nie działają wyłącznie na wybraną partię ciała. Działają one równomiernie na cały organizm, jednak nie zawsze skutki są tak zauważalne, jak w przypadku rozmiaru biustu.

Kobiety coraz odważniej sięgają po tę roślinę, stosując ją jako zwyczajny suplement diety. Pueraria Mirifica spożywana regularnie przyspiesza cyrkulację krwi. Należy również dodać, że przyczynia się ona do szybszego gromadzenia się wody w organizmie. Odkłada się również większa ilość tkanki tłuszczowej, więc naturalnym jest również powiększenie się piersi. Zmiany w gospodarce hormonalnej to ogromna wewnętrzna rewolucja. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem suplementacji najlepiej skontaktować się z lekarzem.

Owszem, być może biust powiększy się, jednak skutki uboczne mogą być na tyle silne, że przyćmią uzyskany efekt. Warto wiedzieć, że Pueraria Mirifica jest rośliną dość kontrowersyjną właśnie przez to, że jej spożywanie może spowodować pogorszenie się zdrowia.

Opinie o Pueraria Mirifica

Kobiety, które zdecydowały się zażywać Pueraria Mirifica w tabletkach zaobserwowały pierwsze zmiany po około 4 miesiącach regularnej suplementacji. Biust stał się ujędrniony, a także wyraźnie pełniejszy. Są to zupełnie naturalne efekty, które wynikają z obecności hormonów w tej roślinie.

Warto jednak dodać, że powiększeniu biustu może towarzyszyć również wzrost masy ciała, co dla wielu kobiet nie jest pożądanym zjawiskiem.

Wielu specjalistów odradza zażywanie tej rośliny. Spekuluje się, że większy biust to jedynie efekt nagromadzonej wody. Dodatkowa dawka estrogenu zalecana jest kobietom, które mają problemy z zajściem w ciążę. Oznacza to, że stosując Pueraria Mirifica w naszym organizmie może dojść do poważnych zmian m.in. rozrostu endometrium macicy. Organizm dostaje mylne sygnały, przez co przygotowuje się do zagnieżdżenia się zarodka.

Specjaliści przestrzegają również o tym, że Pueraria Mirifica może wejść w reakcję z innymi zażywanymi lekami, a tym samym obciążyć wątrobę. Właśnie dlatego silnie odradzane jest samodzielne „przepisanie” sobie tego produktu, bez wcześniejszej konsultacji z specjalistą.

Skutki uboczne stosowania Pueraria Mirifica

Mogłoby się wydawać, że skoro Pueraria Mirifica jest produktem ziołowym, to jego stosowanie ma działanie wyłącznie prozdrowotne. Nic bardziej mylnego. Musimy liczyć się z tym, że produkt zadziała nie tylko na nasz biust. Wśród wymienianych skutków ubocznych znajdziemy m.in.

 • niewydolność serca (szczególnie u osób łączących produkt z np. suplementami wspomagającymi odchudzanie),
 • arytmia,
 • zaburzenia hormonalne,
 • wzrost intensywności krwawienia menstruacyjnego,
 • nadciśnienie,
 • zakłócenie pracy nerek,
 • wzdęcia oraz biegunka,
 • spadek libido,
 • wzrost masy ciała.

Dlaczego kobiety sięgają po zioła na większy biust?

Mały biust to kompleks wielu kobiet. Produkty, które wspomagają wzrost piersi są więc kuszące dla szerokiej rzeszy pań. Decydują się one na zażywanie niebezpiecznych suplementów nawet kosztem swojego zdrowia. Pueraria Mirifica to roślina, która przez wielu fachowców jest odradzana, jednak pomimo tego sięga po nią wiele kobiet. Efekty kuracji mogą być bardzo różne, o czym często zapominamy.

Zioła na powiększenie biustu mają sens tylko wtedy, gdy są bezpieczne dla naszego organizmu. Lepiej odpuścić sobie produkty niewiadomego pochodzenia, gdyż mogą one przynieść więcej szkód niż pożytku. Trzeba również podkreślić, że niektóre zmiany mogą być nieodwracalne – powinniśmy mieć to na uwadze przed tym, jak sięgniemy po kolejne innowacyjne produkty.

Duży biust to marzenie zdecydowanej większości kobiet. Nie zawsze otrzymujemy go od natury, z czym wiele pań nie umie się pogodzić. Niestety są również takie, którym zbyt małe piersi spędzają sen z powiek. Czy możliwe jest powiększenie piersi przy użyciu ziół? Oczywiście, że tak, ale istotnym jest to, aby dobierać je mądrze. Nie warto narażać swojego zdrowia.

Naturalne i bezpieczne zioła na powiększenie biustu

bezpieczne zioła na powiększenie biustuNie od dziś wiadomo, że często najprostsze rozwiązania okazują się tymi najbardziej skutecznymi. Warto wziąć pod uwagę zioła, które są bezpieczne dla organizmu, a jednocześnie pozytywnie wpływają na rozmiar biustu. Do tej grupy należy m.in.

 • Kozieradka, czyli roślina, która znakomicie wpływa na jędrność piersi. To właśnie dzięki niej biust staje się bardziej obfity. Dużą zaletą jest fakt, że kozieradka działa bardzo szybko. Roślina ta zawiera fitoestrogeny, które mają wpływ na układ hormonalny.
 • Koper włoski znany nam jest już od pokoleń. Bardzo często był on podawany kobietom, które borykały się z zanikaniem laktacji. Pozytywnie wpływa on na zdrowie, a także gospodarkę hormonalną. Stymuluje wzrost biustu.
 • Chmiel w dużej mierze wpływa na jędrność i napięcie piersi. To właśnie dzięki niemu stają się one twardsze i bardziej „zbite”. Dzięki temu są one lepiej uformowane, a zamiast rozchodzić się w przeciwnym do siebie kierunku, pozostają w pożądanym położeniu.
 • Nagietek lekarski stosowany jest w przypadku rozmaitych problemów zdrowotnych. Odnotowano, że udrażnia on receptory estrogenowe, które w dużej mierze odpowiadają za wielkość biustu.

Jak wybrać zioła na porost biustu?

Planując zakup produktu wspomagającego porost biustu, musimy kierować się przede wszystkim jakością składu, opiniami i bezpieczeństwem. Egzotyczne specyfiki lepiej odstawić na bok. Dla lepszych efektów warto zdecydować się nie tylko na tabletki, ale również kremy. Dobrze jest wybrać produkty z jednej serii.

  –> Dla podjęcia świadomej decyzji warto sprawdzić nasz popularny ranking preparatów na powiększenie biustu

Na rynku od lat dostępny jest godny uwagi preparat Pro Breast Plus, który zajął w naszym rankingu pierwsze miejsce. Spośród podobnych produktów wyróżnia się przede wszystkim naturalnym i dobrze zbilansowanym składem, a także korzystną ceną i wyjątkową gwarancją satysfakcji, która umożliwia zwrot pieniędzy w przypadku braku satysfakcji (więcej szczegółów dostępnych jest na oficjalnej stronie dystrybutora).

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: