Slimsizer: opinie o plastrach na odchudzanie – skład, cena i gdzie kupić

S

slimsizer - plastry na odchudzanie

Liczba osób cierpiących z powodu nadwagi i otyłości bezustannie wzrasta. Według najnowszych raportów World Obesity Federation w 2025 roku jedna czwarta populacji Ziemi będzie borykała się z otyłością I, II lub III stopnia.

W oparciu o opracowania GUS pt. Stan Zdrowia ludności Polski, publikowane w latach 2006, 2011 i 2016 możemy zaobserwować ten niepokojący trend:

Nadwaga Otyłość
Kobiety Mężczyźni Kobiety Mężczyźni
1996 14.2 18.7 12.4 10.3
2004 14.2 19.8 12.5 12.6
2009 29.4 44.8 15.2 16.6
2014 30.1 44.1 15.6 18.1

Dorośli według masy ciała w Polsce (w %) (źródło)

Co logiczne, liczba osób borykających się z nadwagą i otyłością ma bezpośredni wpływ na liczbę osób podejmujących trudy redukcji zbędnych kilogramów. To z kolei, pozytywnie odbija się na kondycji finansowej koncernów zajmujących się produkcją preparatów wspomagających odchudzanie. Wszak, jednym z ulubionych sposobów na odchudzanie są właśnie specjalistyczne preparaty w formie tabletek, proszków, płynów i plastrów.

Według niektórych źródeł, rynek suplementów diet w Polsce może być warty nawet cztery miliardy złotych. Nie ma w tym nic dziwnego, Polacy lubują się w suplementach diet. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wspomniane wyżej – preparaty wspomagające odchudzanie.

Na rynku preparatów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej dostępnych jest wiele różnych środków. Wyróżnia się preparaty o działaniu:

  • przyspieszającym metabolizm
  • usprawniającym pracę układu trawiennego
  • powodującym uczucie sytości
  • oczyszczającym organizm z toksyn i złogów tłuszczów
  • ograniczającym wchłanianie tłuszczów i węglowodanów

Do obecnie popularnych rozwiązań o które często pytają użytkownicy internetu, z całą pewnością możemy zaliczyć Slimsizer – plastry na odchudzanie.

Co to jest Slimsizer?

Slimsizer to środek na odchudzanie, który bardzo szybko zyskał ogromną popularność za granicą, gdzie ochoczo sięgają po niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wynika to między innymi z faktu, iż preparat ten dostępny jest w innowacyjnej postaci – specjalistycznych plastrów na odchudzanie.

To novum w rozbudowanym już świecie suplementów diet na odchudzanie, któremu – z całą pewnością – warto się przyjrzeć. Preparat ten reklamowany jest jako rozwiązanie, które pozwala efektywnie chudnąć zarówno w czasie dnia, jak i nocy.

Rzecz jasna, przed zakupem produktu – zaleca się nie tylko zaznajomić ze sloganami promocyjnymi producenta, ale także poznać skład produktu oraz opinie na jego temat.

Warto wiedzieć! Slimsizer to niejedyny produkt wspomagający odchudzanie dostępny w formie plastrów. Dostępne są także inne plastry na odchudzanie, m.in.: Sliminazer oraz Active Plast Functional.

Skład plastrów na odchudzanie SlimSizer

To, co może niepokoić potencjalnego konsumenta to fakt, iż znalezienie jakichkolwiek potwierdzonych informacji na temat SlimSizer jest ekstremalnie trudne. Na nieoficjalnych stronach recenzyjnych natrafić możemy na treści, sugerujące, że Slimsizer to produkt oparty na naturalnych ekstraktach z ziół oraz olejkach eterycznych.
Niestety, w chwili obecnej na próżno szukać nie tylko polskojęzycznej, ale i anglojęzycznej strony producenta w Internecie. Mamy jednak nadzieję, że w najbliższym czasie – takowe informacje znajdą się w sieci, co pozwoli nam przeanalizować skład plastrów SlimSizer.

Brak konkretnych informacji na temat składu produktu, skutkuje tym, iż produkt ocenić możemy tylko i wyłącznie bazując na opiniach znalezionych na forum oraz w sekcjach komentarzy w serwisach traktujących o zdrowiu, urodzie i odchudzaniu.

Opinie na temat SlimSizer

opinie Mimo naprawdę ogromnej popularności SlimSizer, trudno również o znalezienie wielu opinii dotyczących tego preparatu. Po dosyć wnikliwym przeszukaniu for i portali tematycznych, wyłaniają się dwa obrazy SlimSizer.
SlimSizer to produkt, którego opinie są skrajnie różne. Z jednej strony, część konsumentów przedstawia ten środek jako rozwiązanie nie dające absolutnie żadnych korzyści. Z drugiej zaś, istnieje wiele recenzji, które sugerują, że jest to kompletny sposób na odchudzanie, cechujący się najwyższą skutecznością.

Gdzie leży prawda? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, gdyż – jak już wspomnieliśmy – producent nie udostępnia zbyt wielu informacji na temat produktu.

Warto wiedzieć! Produkty wspomagające odchudzanie (suplementy diety, wyroby medyczne, plastry itp.) powinny stanowić tylko i wyłącznie jeden z elementów procesów redukcyjnych. W pierwszej kolejności należy zadbać o zbilansowaną, zdrową dietę oraz regularną aktywność fizyczną.

Jak stosować plastry na odchudzanie SlimSizer?

Jako, że na daną chwilę nie udało się znaleźć oficjalnych informacji na temat SlimSizer, po raz kolejny musimy bazować na zapiskach recenzentów i internautów. Według informacji udostępnianych na forach i portalach opiniotwórczych, plastry SlimSizer uwalniają składniki aktywne przez 24 godziny.
O weryfikację tych informacji jest więcej, niż trudno. Wszak, mają one charakter nieoficjalny (dostępne są na forach i blogach, publikowane prawdopodobnie przez konsumentów). Co więcej, brakuje jakichkolwiek danych o zastosowanej technologii oraz konkretnym opisie działania.

Oczywiście, udostępnianie takowych informacji nie jest warunkiem koniecznym, ale z całą pewnością takowa wiedza jest dla wielu konsumentów niezbędna do realizacji zamówienia.

Czy SlimSizer jest bezpieczny?

czy slimsizer jest bezpieczny? SlimSizer przedstawiany jest jako produkt wykorzystujący tylko i wyłącznie naturalne składniki. Może to świadczyć, o względnym bezpieczeństwie stosowania. Wszak, produkty naturalne rzadziej powodują skutki uboczne, choć nie jest to wykluczone.

Niestety, brak informacji dotyczących składu plastrów na odchudzanie SlimSizer sprawia, że nie jesteśmy w stanie określić, czy produkt faktycznie jest w pełni bezpieczny. Wszak, niektóre ekstrakty i wyciągi roślinne mogą skutkować licznymi defektami.

Efekty stosowania SlimSizer

Przeglądając Internet oraz bazy badań naukowych, nie znaleźliśmy żadnych badań dotyczących skuteczności stosowania plastrów na odchudzanie SlimSizer. To rzecz jasna, nie świadczy o tym, że produkt nie jest skuteczny. Niemniej jednak, brak takowych danych sprawia, że miarodajne określenie efektywności tego produktu jest w praktyce niemożliwe. Tym bardziej, że opinie na temat SlimSizer są naprawdę bardzo różne.

Dostępność, czyli gdzie kupić plastry na odchudzanie?

gdzie kupić preparat Analiza dostępności SlimSizer wykazała, że produkt ten zakupić można tylko i wyłącznie na stronie internetowej producenta. W aptekach (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych) i drogeriach – produkt jest całkowicie niedostępny.

Niekiedy zdarza się, że SlimSizer sprzedawany jest na serwisach aukcyjnych. Niemniej jednak, nie są to oficjalne kanały sprzedażowe, dlatego też zakup w tych miejscach nie jest rekomendowany.

Ile kosztuje SlimSizer?

Cena regularna SlimSizer to 137 złotych za opakowanie zawierające 14 plastrów (zapas na około dwa tygodnie). Producent przewiduje rabat (37 złotych) w przypadku zamówienia dwóch opakowań (cena za dwa opakowania SlimSizer to 237 złotych).

Aby lepiej zobrazować ile kosztuje odchudzanie z tym produktem, postanowiliśmy obliczyć koszt dzienny kuracji:

Koszt całkowity Cena jednego opakowania Dzienny koszt kuracji
Zakup jednego opakowania 137,00 zł. 137,00 zł. 9,78 zł.
Zakup dwóch opakowań 237,00 zł. 118,50 zł. 8,46 zł.

Jak nietrudno zauważyć, średni dzienny koszt kuracji SlimSizer nie należy do najniższych. Prawie 10,00 złotych dziennie to stawka, którą bez wątpienia można określić mianem „wygórowanej”.

Warto wiedzieć! Odchudzanie to proces długofalowy. Jego długość zależna jest od wielu czynników, m.in.: stopnia nadwagi, stanu zdrowia, uwarunkowań genetycznych.

Czy warto stosować plastry?

Bazując na recenzjach (zarówno sponsorowanych, jak i niezależnych), możemy wyłonić obraz SlimSizer jako produktu o działaniu:

  • spalającym tłuszcz
  • ograniczającym apetyt
  • przyśpieszającym metabolizm

Można by rzec: środek kompletny. Jednak, źródła tych informacji, są co ]najmniej wątpliwe. W związku z tym, trudno o rzetelną i merytoryczną odpowiedź na pytanie czy warto stosować SlimSizer.

Liczba preparatów wspomagających procesy redukcyjne jest bardzo duża. Większość z dostępnych środków przedstawiana jest podobnie do SlimSizer, tzn. jako „złote środki” na odchudzanie. Prawda jest jednak taka, że tylko nieliczne rozwiązania gwarantują efektywność na najwyższym poziomie. Czy do tego grona należy SlimSizer?

Niestety, SlimSizer to produkt, którego popularność nie idzie w parze z dostępnością informacji na temat produktu. Dlatego też jednoznaczne ocenianie tego preparatu w oparciu o szczątkowe informacje byłoby błędem.

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


Dodaj swoją opinię

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: