Piperinox: opinie, cena i efekty – jak stosować tabletki z piperyną?

Aktualizacja:

Jeśli ciągłe trudy schudnięcia spełzają na niczym, a efekt jojo po kolejnej pseudoterapii odchudzającej wraca ze zdwojoną siłą, warto zastanowić się nad wyborem sprawdzonego środka, który zapewni skuteczne wsparcie dla ponownie zaktywizowanego trybu życia.

Nadmierne kilogramy mogą być przyczyną kompleksów. Nadwaga może być spowodowana wieloma czynnikami m.in.:

 • niewłaściwą dietą,
 • brakiem aktywności fizycznej,
 • przebytą ciążą,
 • przyjmowaniem niektórych leków,
 • zmianami hormonalnymi.

Często bywa tak, że usilne starania nie przynoszą oczekiwanych efektów. Może być to dobry moment na to, aby sięgnąć po sprawdzony suplement diety, który pomoże nam wyeliminować nadwagę.

Piperinox - suplement

 
Osoby, które planują odchudzanie powinny pamiętać o zdrowym rozsądku. Priorytetem jest to, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów, a jednocześnie nie dopuścić do ich powrotu.

Odpadają głodówki, czy też restrykcyjne diety. O wiele bezpiecznej jest sięgnąć po produkt, który zapewni wsparcie od wewnątrz.

Piperyna na odchudzanie

piperyna na odchudzanie

Piperinox, bo o nim mowa, jest suplementem diety, ułatwia walkę o szczupłą sylwetkę i satysfakcjonującą wagę ciała. Wszystko to w oparciu o naturalny skład produktu i bezpieczeństwo stosowania. Tylko osoba, która podjęła wewnętrzną walkę o zdrowie jest w stanie stwierdzić ile kosztuje praca nad samym sobą. Ten środek w połączeniu ze zbilansowaną dietą według wielu opinii sprawić ma, że docelowa masa ciała uzyskana po kuracji odchudzającej zostanie na stabilnym poziomie.

Tabletki z piperyną, oprócz finalnego uodpornienia na efekt jojo, pozytywnie wpływają na ograniczenie łaknienia, a w efekcie redukcję tkanki tłuszczowej podczas stosowania. Zmniejszony apetyt, który idzie w parze z ogólną poprawą sprawności, będą stanowiły solidną podstawę do zaadaptowania zdrowego trybu życia. Producent, w odróżnieniu od konkurencji, nie zapewnia o natychmiastowej efektywności stosowania. Popularny efekt “przed i po” trwa dłużej, jednak w myśl powiedzenia

małymi krokami buduje się najtrwalsze sukcesy

satysfakcja z końcowych efektów, w przypadku kontynuowania rozsądnego trybu życia, będzie permanentna. Reasumując, zbilansowana dieta, aktywność fizyczna oraz Piperinox stanowią twardą i pewną drogę do uzyskania wymarzonej sylwetki.

Piperyna na odchudzanie bardzo często polecana jest przez dietetyków. Wynika to z faktu, że jest to produkt naturalny, czyli powszechnie uznawany za bezpieczny dla zdrowia. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się negatywnych skutków ubocznych. To właśnie dzięki niej możemy znacząco zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Liczne badania potwierdziły, że piperyna stymuluje organizm do tego, aby glukoza była przekształcana na energię, a nie tłuszcz. Sprawia to, że czujemy się lepiej, a jednocześnie redukujemy wagę.

redukcja wagi

Co za tym idzie opisywany produkt dodaje sił witalnych, które są niezbędne do aktywności fizycznej. Jest to szczególnie istotne dla osób trenujących. Ponadto piperyna intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że wykonując te same ćwiczenia spalimy więcej tłuszczu, niż przed rozpoczęciem suplementacji.

Czym tak właściwie jest piperyna?

Piperyna jest wszechstronną substancją, która wzmaga proces odchudzania poprzez przechwyt glukozy w mięśniach oraz jej spożytkowanie do celów energetycznych zamiast przekształcania w komórki tłuszczowe. Ten proces zapewnia przeciwdziałanie odkładania się tkanki tłuszczowej, a także jej redukcję, która jest celem głównym podczas odchudzania. To właśnie ta substancja chemiczna powoduje, że smak czarnego pieprzu jest ostry. Ponadto, zapobiega stanom zapalnym i tzw. stresowi oksydacyjnemu. Poza tym, jest obiecująca w leczeniu tak różnorodnych chorób jak rak, artretyzm, padaczka i choroba Parkinsona.

Może również zwiększyć metabolizm i utratę wagi, poprawić poziom cholesterolu, funkcje mózgu i zmniejszyć ból. Ponadto, piperyna zapewnia równowagę stężenia leptyny (hormonu pokarmowego) oraz greliny (hormonu głodu), a także zmniejszenie łaknienia pokarmów opartych o węglowodany proste.  Z kolei, redukcja poziomu insuliny korzystnie wpływa na balans energetyczny oraz obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej, która zwykle magazynowana jest w okolicy brzucha.

Wydatek energetyczny podczas stosowania suplementu Piperinox zostanie zwiększony, nawet podczas spoczynku. Kapsułki z piperyną wykazują ogromną korzyść potreningową z uwagi na przyspieszenie regeneracji mikrouszkodzeń tkanek mięśniowych, co skutkuje wzrostem sprawności fizycznej oraz siły. Poza tym, pobudzanie wydzielania enzymów trawiennych i zwiększenie wchłaniania składników odżywczych z pożywienia pozytywnie wpływa na utrzymanie metabolizmu na wysokim poziomie.

pieprz

Fenomen czarnego pieprzu

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, iż pieprz czarny jest najpopularniejszą, a co za tym idzie, najczęściej używaną przyprawą na świecie. Jego początki sięgają medycyny ludowej, gdzie wykorzystywany był do leczenia chorób, tj. reumatyzm, grypa, ból mięśni, dreszcze, gorączka, migrena oraz problemy z trawieniem. Ponadto, stosowano go w dawnych czasach do zwiększenia krążenia krwi oraz pobudzenia apetytu. Jednym z aktywnych składników czarnego pieprzu jest piperyna, która m.in. nadaje mu specyficzny, ostry smak. Substancja w czystej postaci jest krystalicznym proszkiem o jasnożółtym zabarwieniu i pieprznym, ostrym smaku.

Pieprz jest ponadto sklasyfikowany jako tzw. cynamamid, czyli związek chemiczny o uspokajających, przeciwdepresyjnych właściwościach. O wszechstronnych właściwościach zdrowotnych piperyny świadczy również działanie przeciwzapalne, antyalergiczne, poprawa nastroju, funkcji poznawczych, a także pozytywny wpływ na regulację cholesterolu we krwi. Antyoksydacja, czyli przeciwutlenianie organizmu jest kolejnym aspektem stosowania piperyny. Podobny efekt występuje podczas rozsądnej konsumpcji czerwonego wina. Mało który suplement dostępny w aptekach wykazuje działanie antyoksydacyjne na poziomie zbliżonym do piperyny.

Antyoksydacyjne działanie substancji

Usuwanie wolnych rodników z organizmu jest istotną funkcją, która wpływa m.in. na korzystne samopoczucie. Niezależne badania wykazały, iż niskie dawki piperyny obniżają poziom wolnych rodników, jednak zbyt wysokie dawki mogą powodować wzrost wytwarzania wolnych rodników. Dzisiejszy obywatel Świata poddawany jest codziennym czynnikom ryzyka, które tworzą m.in. zanieczyszczenie powietrza, niezdrowa dieta, a nawet negatywny wpływ promieniowania różnego typu. Podawanie piperyny szczurom hodowanym w myśl diety wysokotłuszczowej podczas badań laboratoryjnych wykazało, że liczba wolnych rodników w strukturze ich organizmów uległa wyraźnemu obniżeniu. Zostało natomiast wykazane zwiększenie poziomu enzymów odpowiadających za neutralizację wolnych rodników (SOD, CAT, GPx i GST).

mechanizm dzialania piperyny

Mechanizm działania piperyny

Multifunkcjonalność tego środka czyni go atrakcyjnym dla bardzo dużej liczby odbiorców. Najważniejsze efekty, na które wpływa to: 

 • ograniczenie stanu zapalnego – poprzez zmniejszenie poziomu tzw. cytokin, które podtrzymują stany zapalne w organizmie przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu innych cytokin, które odpowiadają za redukcję zapalenia,
 • wzrost biodostępności organizmu dla wielu leków i suplementów – otwieranie nowych możliwości suplementacji i leczenia poprzez wstrzymywanie enzymów detoksowych odpowiadających za rozkładanie leków i zwiększenie wchłaniania substancji  w jelicie,
 • wzrost zdolności organizmu do efektywnego wykorzystania wielu innych związków – poprzez działanie utleniające usuwa wolne rodniki hydroksylowe i ponadtlenkowe, które nie są pożądane w naszym ciele,
 • hamowanie specyficznych tłuszczów (tzw. prostagladyn), które biorą udział w oczyszczaniu organizmu w czasie biegunki,
 • wzrost serotoniny i dopaminy w mózgu – poprawa nastroju, funkcji poznawczych oraz pozytywny wpływa na przeciwdziałanie chorobom na tle psychologicznym,
 • wzrost aktywności ATP – ułatwia to wykorzystywanie energii mięśniowej, dla której ATP jest pierwszą instancją “pary” podczas wysiłku fizycznego, co korzystnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej.

skladniki suplementu piperinox

Składniki suplementu Piperinox

Skład suplementu Piperinox to przede wszystkim  produkty naturalnego pochodzenia , dzięki czemu jest to produkt dostępny niemal dla każdego.

Brak szkodliwych związków chemicznych minimalizuje ryzyko pojawienia się negatywnych reakcji naszego organizmu. Wyjątek stanowią osoby uczulone na konkretny składnik. Wielkim plusem jest to, że nawet długotrwałe zażywanie produktu nie obciąża żołądka. Nie musimy więc martwić się o to, że produkt obciąży pracę układu pokarmowego.

Zdecydowana większość osób podczas zażywania Piperinox nie odnotowała żadnych niepokojących objawów. To najlepsze potwierdzenie tego, że jest to produkt godny zainteresowania.

Kompleksowe oddziaływanie na organizm

Analizując skład suplementu Piperinox warto zwrócić uwagę, że oddziałuje on na organizm w sposób kompleksowy. Oczywiście głównym naszym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Trzeba jednak podkreślić, że produkt wzmacnia odporność, czy też podnosi wydolność. Jest to odczuwalne nie tylko podczas treningu, ale również codziennego życia. Wzmocnienie organizmu jest niezbędne szczególnie podczas procesu odchudzania. Jeśli stosujemy szczególną dietę, to musimy pamiętać o tym, że nasz organizm wykazuje wyższe zapotrzebowanie na energię.

 Piperinox posiada także właściwości oczyszczające. Suplement posiada składniki wspierające detoks wątroby oraz układu trawiennego.  Dlaczego ma to znaczenie? Przede wszystkim dlatego, że w naszym organizmie zalega ogromna ilość toksyn. Ich źródłem są m.in. spożywane pokarmy.

Bardzo często utrudniają one zrzucenie zbędnych kilogramów. Ponadto mogą one być przyczyną złego samopoczucia. Obecność toksyn negatywnie wpływa nie tylko na naszą wagę, ale również stan skóry, włosów, czy też paznokci. Szkodliwe związki zakłócają pracę narządów wewnętrznych.

Omawiany suplement ułatwia także wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Zmniejsza nadmierny apetyt, dzięki czemu prościej będzie nam się powstrzymać od podjadania między posiłkami. Niektóre składniki obniżają również zapotrzebowanie organizmu na cukry. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które miały ogromny problem z odstawieniem słodyczy. Regularne zażywanie suplementu może sprawić, że przestaniemy mieć ochotę na batoniki, ciastka, czy też czekoladę.

Do głównych składników odpowiedzialnych za działanie Piperinoxu zaliczamy:

składniki Piperinox
Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego

 • Ułatwiona kontrola wagi ciała.
 • Wspomaganie oczyszczania wątroby poprzez wsparcie krążenia krwi.
 • Wspomaganie funkcjonowanie układu odpornościowego.
 • Przeciwdziałanie wolnym rodnikom.
 • Wspomaganie wchłaniania składników odżywczych.

Ekstrakt z kory cynamonowca

 • Wspomaganie utrzymania optymalnego poziomu cukru we krwi.
 • Ułatwiona kontrola wagi ciała.
 • Poprawienie komfortu trawiennego.

Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej

 • Ułatwiona kontrola wagi ciała.
 • Wspomaganie metabolizmu tłuszczów i węglowodanów.

Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego

 • Wspomaganie funkcjonowania układu odpornościowego.
 • Przeciwdziałanie wolnym rodnikom/
 • Wspomaganie wchłaniania składników odżywczych.
 • Obniżenie poziomu cukru we krwi.
 • Wsparcie metabolizmu węglowodanów.

Ekstrakt z owoców papryki rocznej (pieprz kajeński)

 • Korzystny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej.
 • Ochrona żołądka w przypadku kontaktu z substancjami o działaniu drażniącym.

Chrom

 • Udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.
 • Wsparcie układu trawiennego.

Ekstrakt z nasion guarany

 • Działanie stymulujące.
 • Wspomaganie metabolizmu lipidów.

Piperinox – opinie

piperinox opinie

Osoby planujące zakup suplementu Piperinox z pewnością są zainteresowane opiniami użytkowników. To właśnie one są najlepszym potwierdzeniem tego, czy produkt jest skuteczny, czy też nie. Należy jednak pamiętać o tym, że każdy organizm jest inny, a wiec suplement będzie działać nieco inaczej. Pamiętajmy również o tym, że efekty nie będą zauważalne już po pierwszej dawcę.

Zwykle potrzebna jest kilkumiesięczna kuracja – wiele zależy od tego, ile kilogramów mamy do zrzucenia. Nadwaga nie pojawiła się w ciągu jednego dnia, a więc nie możemy oczekiwać, że pozbędziemy się jej w dwa tygodnie. Priorytetem jest to, aby chudnąć z głową i nie dopuścić do efektu jojo.

Użytkownicy potwierdzają, że Piperinox ma bezpieczny i łagodny skład. Wśród opinii znalezionych na forach internetowych można znaleźć wypowiedzi osób, które nie mogą wyeliminować zbędnej tkanki tłuszczowej już od kilku lat. Po kilku miesiącach suplementacji, właściwej diety, a także aktywności fizycznej ich ciało zaczęło zmieniać się na lepsze.

Wiele osób, które zdecydowało się na kurację Piperinox potwierdza pozytywny wpływ piperyny na redukcję tkanki tłuszczowej. Osoby, które nie miały dużej nadwagi zauważyły, że modelowanie i wysmuklenie ciała stało się o wiele łatwiejsze. Efekty ćwiczeń były szybciej widoczne. Po odstawieniu preparatu kilogramy nie powróciły, ani nie wystąpiły inne efekty uboczne.

Stosowanie suplementu poparte jest pozytywnymi opiniami na forach internetowych i nie tylko. Przykładowo, na oficjalnej stronie dystrybutora, dietetyk Justyna Jakacka wypowiada się o produkcie w pozytywnym tonie:

Piperinox to godny polecenia suplement diety wspomagający proces odchudzania. Walka o prawidłową masę ciała i szczupłą sylwetkę wymaga dużo pracy i wielu wyrzeczeń. Często jednak po zakończeniu diety dawna waga powraca  (tzw. efekt jo-jo). Badania przeprowadzone wśród otyłych osób potwierdzają skuteczność piperyny w stabilizacji uzyskanej masy po zakończeniu stosowania diety. Dzięki kompleksowemu działaniu nie tylko zmniejsza się zawartość tkanki tłuszczowej w ciele i apetyt, ale także poprawia się wydolność organizmu i stan zdrowia. Dzięki Piperinox proces odchudzania trwa nieznacznie dłużej, ale jest bezpieczny, nie wymaga dużego poświęcenia i daje gwarancję cieszenia się z efektów odchudzania przez długi czas. Zrównoważony sposób żywienia, aktywność fizyczna i Piperinox to pewny sukces w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

opakowanie suplementu

 • Wiedza o tym, jak stosować Piperinox, pozwoli w bezpieczny i skuteczny sposób cieszyć się z jego efektywności. Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki (popitej ok. 300 ml wody) na dobę, między posiłkami. 
 • Produkt zalecany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom w celu bezpiecznej kontroli wagi ciała.
 • Cena produktu, który zapewni miesiąc skutecznej kuracji to 169 zł. Istnieją jednak pakiety produktu, dzięki którym cena sukcesywnie spada w miarę ilości zamówienia. Pakiet trzymiesięczny to koszt 338 zł, natomiast zapas na pół roku to wydatek rzędu 507 zł (dane z oficjalnej strony producenta).
 • Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić suplement diety Piperinox, najlepszym miejscem okazuje się być oficjalna strona internetowa, z której możesz złożyć bezpośrednie zamówienie. 
 • Spodziewane efekty stosowania, pamiętając o stosowaniu zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, szacuje się na kilka tygodni.
 • Suplement zawarty jest w tzw. kapsułkach DRcaps, o opatentowanej technologii, która zapewnia łatwiejsze dotarcie aktywnych składników wprost do jelit. Niskie pH kwasu żołądkowego powoduje zbyt wczesne trawienie suplementu, a przy tym degradację jego składników. Zastosowanie wegetariańskich kapsułek DRcaps w połączeniu z suplementem Piperinox gwarantuje uwolnienie składników w odpowiednim momencie.
 • Dzięki opatentowanemu systemowi BioPerine, naturalny ekstrakt piperyny pozyskiwany z owoców czarnego pieprzu, wolny jest od substancji chemicznych stosowanych do nawożenia oraz ochrony roślin. Zgodnie z informacjami jakie znajdziemy na stronie oficjalnego dystrybutora, bezpieczeństwo stosowania piperyny zawartej w suplemencie Piperinox zostało potwierdzone badaniami Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).
 • Produkt uważany jest za bezpieczny w stosowaniu przy zachowanych wytycznych odnośnie stosowania. Z uwagi na odpowiedni dobór składników, formuła zastosowana w suplemencie Piperinox powinna być tolerowana, nawet przez osoby cechujące się dużą wrażliwością układu pokarmowego.


Jak kupić Piperinox w najlepszej cenie z oficjalnego źródła?


Opisujemy jak najkorzystniej kupić produkt w obniżonej cenie i od oficjalnego dystrybutora, omijając przy tym podróbki (informacje są aktualne – stan na kwiecień 2019).

Na początku trzeba zdecydować się ile opakowań chcemy zakupić:

  1. Jeżeli tylko jedno opakowanie “na próbę”, TEN LINK przekieruje nas do strony ze specjalną ofertą zamówienia u oficjalnego dystrybutora (czyli Piperinox.pl). Obniżka wynosi 20%. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jedno opakowanie może jeszcze nie przynieść wymarzonych efektów.
  2. Jeżeli decydujemy się na pełną kurację tj. zakup większej ilości opakowań, najlepiej zamówić POD TYM LINKIEM, gdzie oficjalny dystrybutor pozwala na atrakcyjny zakup pakietów, czyli właśnie przykładowo kupując 3 sztuki, aż 3 otrzymujemy gratis.

OFICJALNA STRONA DYSTRYBUTORA

Oceń artykuł:
[Głosów: 134 Średnia ocena: 4]


Dodaj swoją opinię

Twój email nie będzie opublikowany.