Kategoria

Zdrowe odżywianie

Z

Dlaczego warto się zdrowo odżywiać?

D
dlaczego warto się zdrowo odżywiać?

Nie ulega wątpliwości, że odżywianie to jedna z najważniejszych funkcji życiowych organizmu. Wchłaniany przez człowieka pokarm dostarcza niezbędnych witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych, koniecznych do zachowania zdrowia.

Wybór … >>> Czytaj dalej

Dieta roślinna czy dieta zwierzęca?

D
dieta roślinna czy zwierzęca?

Od kilku już lat w przestrzeni publicznej obserwujemy nieustającą kłótnię pomiędzy zwolennikami diety wegetariańskiej, szeroko rozumianej jako roślinnej oraz entuzjastów diety ze składnikami pochodzenia zwierzęcego.

Obie strony mają swoje argumenty … >>> Czytaj dalej

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: