Probreast Plus: opinie i efekty – jakiego przed i po można się spodziewać?

P

jak kupić ProBreast Plus

Probreast Plus - opinie, efekty

Niewielki, bezkształtny lub pozbawiony jędrności biust może być przyczyną bardzo dużych kompleksów. Kobiety niezadowolone z kondycji swoich piersi z zazdrością spoglądają na inne, hojniej obdarzone przez naturę panie. Często jedynym wyjściem z tej sytuacji wydaje się być ingerencja chirurga plastycznego. Takie rozwiązuje jest jednak bardzo inwazyjne, a przez to ryzykowne. Sztuczne poprawianie wyglądu biustu nie zawsze też przynosi oczekiwane rezultaty estetyczne. O wiele lepszym wyjściem są metody całkowicie naturalne. Innowacyjna kuracja ProBreast Plus działa na rozmiar i formę piersi kompleksowo – zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

Czym jest ProBreast Plus?

ProBreast Plus to specjalnie opracowana kuracja, przygotowana z myślą o kobietach niezadowolonych z wyglądu swojego biustu. Suplement można otrzymać pod postacią tabletek na powiększenie biustu, lub specjalnego kremu, przeznaczonego do bezpośredniej pielęgnacji piersi. Oba produkty zostały starannie przebadane i są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia, ze względu na wykorzystanie wyłącznie naturalnych składników – głównie wyciągów roślinnych.

Skuteczność kuracji wynika z kompleksowego podejścia do problemów związanych z estetyką oraz zdrowiem kobiecych piersi. W połączeniu z systematycznym stosowaniem, odpowiednie nasycenie składników może pozwolić na powiększenie stosunkowo niewielkich piersi nawet o dwa rozmiary (zobacz informacje na stronie dystrybutora).

Kuracja może być jednak stosowana także przez panie, które posiadają duży, trudny w pielęgnacji biust. Tabletki oraz krem przyczyniają się wówczas do poprawy jego jędrności oraz lepszego wypełnienia. ProBreast Plus stanowi ciekawą alternatywę dla kosztownych, ryzykownych i nie zawsze przynoszących dobre efekty zabiegów chirurgicznych.

W jaki sposób działa ProBreast Plus?

Oddziaływanie na tkanki piersi poprzez zastosowanie ProBreast Plus odbywa się na dwa różne sposoby, które wzajemnie się uzupełniają. Wewnętrzna część podstawowej kuracji opiera się przede wszystkim na zbawiennym działaniu fitoestrogenów – związków roślinnych, które w ludzkim organizmie mogą spełniać wiele funkcji przynależnych estrogenom. Przyjmowanie suplementu oraz aplikowanie kremu podnosi ich naturalny poziom w organizmie, co bezpośrednio przyczynia się do powiększenia biustu oraz poprawy jego ogólnej kondycji.

Od strony zewnętrznej, ProBreast Plus odpowiada przede wszystkim za stymulację gruczołów piersiowych, co pobudza je do wzrostu. W ten sposób organizm ulega naturalnej aktywizacji, gromadząc w obrębie piersi więcej tłuszczu oraz odpowiednio je wypełniając. Właściwa zawartość tkanki tłuszczowej ma ogromny wpływ na ostateczną wielkość biustu. Unikalna formuła ProBreast Plus pomaga ponadto wzmacniać powierzchnię skóry piersi, precyzyjnie ją napinając oraz ujędrniając. Stosowanie kuracji pozwala tym samym nie tylko na wyraźne zwiększenie rozmiaru biustu, ale również ogólną poprawę jego prezencji.

Jakie składniki aktywne znajdują się w suplemencie?

W chirurgii plastycznej największym powodzeniem cieszą się syntetyczne wypełnienia piersi, takie jak silikon. Niezależnie od talentu chirurga oraz jakości samych implantów, gotowy efekt niemal zawsze sprawia wrażenie sztucznego. Idealną alternatywą dla wypełnień syntetycznych są metody naturalne, dostępne niemal na wyciągnięcie ręki.

W przyrodzie znaleźć można bowiem wiele roślin, których stosowanie przyczynia się do poprawy wyglądu oraz rozmiaru piersi. Naukowcy już od lat szczegółowo opisują ich działanie, jednak możliwość skomponowania unikalnej formuły najlepszych składników dopiero niedawno stała się szeroko dostępna.

Do produkcji ProBreast Plus wykorzystane zostały odpowiednie proporcje naturalnych ziół oraz ekstraktów, które w bezpośredni lub pośredni sposób wpływają na kondycję biustu. Podstawą kuracji jest działanie wewnętrzne, za które odpowiadają specjalnie opracowane tabletki. Oddziaływanie zewnętrzne uzyskiwane jest natomiast za pośrednictwem starannie przygotowanego kremu, aplikowanego na wierzchnią warstwę skóry piersi. Dopiero połączenie obu tych metod zapewnia odpowiednią efektywność.

Skład kapsułek ProBreast Plus

kapsułki Probreast Plus

 • Jednym z głównych składników tabletek ProBreast Plus jest wyciąg z kozieradki. Bogata porcja fitoestrogenów bezpośrednio wspomaga funkcjonowanie całego kobiecego układu hormonalnego. Kumuluje tkankę tłuszczową w okolicach biustu a jednocześnie odpowiada za stymulację gruczołu sutkowego i nadaje piersiom atrakcyjny wygląd.
 • Kolejny ważny składnik preparatu to koper włoski, wyróżniający się masywną zawartością flawonoidów. Związki te wpływają na liczebność estrogenu w kobiecym organizmie, znacząco podnosząc tym samym szanse na zwiększenie objętości piersi.
 • Za poprawę jędrności odpowiada natomiast wyciąg z szyszek chmielu, który dostarcza do organizmu solidną porcję 8-prenylonarigneniny – najsilniejszego dostępnego fitoestrogenu.
 • ProBreast Plus zawiera także izoflawony sojowe oraz kmin rzymski, poprawiające ogólny kształt biustu poprzez bezpośredni wpływ na układ gospodarki hormonalnej kobiety.
 • W składzie tabletek znaleźć można również l-tyrozynę, która wzmacnia skuteczność działania pozostałych elementów suplementu.
 • Produkt uzupełniony został ponadto witaminami B6 oraz E, które odpowiadają za młodzieńczy i zdrowy wygląd skóry piersi.

Skład kremu ProBreast Plus

krem Probreast Plus

Poza przyjmowaniem tabletek, kuracja ProBreast Plus wymaga stosowania dołączonego do zestawu kremu. Jego skład zwraca uwagę swoją naturalnością, dzięki czemu produkt nie przesusza skóry, jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu oraz łatwy w aplikacji.

 • W kremie znajduje się nagietek lekarski, znany ze swojego skutecznego działania profilaktycznego. Na podstawie badań przeprowadzonych w Waszyngtonie przez Uniwersytet Stanowy wykryto, że zioło to chroni biust przed rozwojem zmian nowotworowych – zwykle występujących w postaci guzków.
 • Krem ProBreast Plus zawiera również olej ze słodkich migdałów, będący źródłem cennych minerałów oraz witamin. Oddziałują one na komórki piersi w sposób bezpośredni, wzmacniając je oraz poprawiają ogólną jędrność skóry.
 • Głównym źródłem estrogenów w kremie jest natomiast olej słonecznikowy, usprawniający pracę gruczołu sutkowego.
 • Preparat uzupełniony został także olejem sojowym, zawierającym znaczne ilości izoflawonów – związków powiększających biust od strony zewnętrznej.
 • W składzie produktu znaleźć można ponadto wyciąg z szyszek chmielu oraz witaminę E, obecne również w suplemencie przyjmowanym doustnie.

Bezpośrednie wcieranie i wklepywanie ich w skórę potęguje korzystne działanie fitoestrogenów, a także nawilża i regeneruje piersi.

Jak stosować suplement?

Stosowanie ProBreast opiera się na regularnym przyjmowaniu ustalonej porcji tabletek oraz systematycznym korzystaniu z kremu. Zgodnie z zaleceniami producenta, należy spożywać dwie kapsułki w ciągu każdego dnia kuracji. Tabletki należy popić wodą. aby ułatwić przełknięcie oraz przyspieszyć ich wchłonięcie.

Ustalone dawkowanie dzienne nie powinno być przekraczane, ponieważ może to doprowadzić do różnych dolegliwości układu pokarmowego.

Krem również należy stosować dwa razy w ciągu każdego dnia kuracji, rozprowadzając niewielką jego ilość bezpośrednio na piersiach. Całość powinna być wmasowana ruchami okrężnymi, od biustu aż po okolice ramion. Krem wchłania się bardzo szybko, a jego konsystencja nie jest nadmiernie lepka i tłusta. Dzięki odpowiedniej lekkości, może być stosowany w bardzo komfortowy i wydajny sposób. Pojedyncze opakowanie spokojnie wystarcza na pierwszy miesiąc kuracji.

Czy ProBreast Plus jest bezpieczny?

Zarówno suplement diety, jak i krem wchodzący w zestaw ProBreast Plus to produkty oparte na całkowicie naturalnych składnikach. Ich użytkowanie uznawane jest za w stu procentach bezpieczne dla kobiecego zdrowia i nie wywołujące niespodziewanych skutków ubocznych, jeżeli kuracja przeprowadzana jest zgodnie z zaleceniami producenta.

Należy więc pamiętać o prawidłowym dawkowaniu, aby uniknąć problemów z przetrawieniem nadmiaru substancji aktywnych wprowadzonych do przewodu pokarmowego. Na użytkowanie suplementu powinny ponadto uważać kobiety, które cierpią na jakiekolwiek zdrowotne dolegliwości związane z piersiami. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest odbycie konsultacji lekarskiej ze specjalistą, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji ProBreast Plus.

Gdzie kupić?

gdzie kupić?

Kobiety zainteresowane kupnem ProBreast Plus mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji przygotowanych przez producenta.

Kompletny zestaw tabletek oraz kremu przeznaczony do kuracji, sprzedawany jest bowiem w kilku różnych wersjach:

 • Podstawowy pakiet obejmuje 60 kapsułek suplementu oraz jedno opakowanie kremu, co wystarcza na pierwszy miesiąc stosowania.
 • W pakiecie standard znajdują się natomiast trzy zestawy ProBreast Plus, przy czym jeden dołączany jest całkowicie za darmo.
 • Sześciomiesięczny zapas tabletek oraz kremu zapewnia z kolei pakiet optymalny. Jego cena jest najwyższa, ale jednocześnie najbardziej opłacalna – aż trzy sztuki dołączone są gratis.

Promocja ta dostępna jest wyłącznie w przypadku zakupu bezpośrednio na stronie oficjalnego dystrybutora ProBreast Plus, co gwarantuje otrzymanie oryginału w najkorzystniejszej cenie. Dodatkową zaletą współpracy jest bezpieczeństwo zakupu.

Jak kupić ProBreast Plus w najlepszej cenie z oficjalnego źródła?


Pod wpływem dużej ilości pytań o promocje na ProBreast Plus, opisujemy jak najkorzystniej kupić produkt w obniżonej cenie i od oficjalnego dystrybutora, omijając przy tym podróbki (informacje są aktualne – stan na styczeń 2020).

Przede wszystkim trzeba zdecydować się ile opakowań chcemy zakupić:

 1. Jeżeli tylko jedno opakowanie „na próbę”, TEN LINK przekieruje nas do strony ze specjalną ofertą zamówienia u oficjalnego dystrybutora (czyli ProBreastPlus.pl). Obniżka wynosi 20%. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jedno opakowanie może jeszcze nie przynieść wymarzonych efektów.
 2. Jeżeli decydujemy się na pełną kurację tj. zakup większej ilości opakowań, najlepiej zamówić POD TYM LINKIEM, gdzie oficjalny dystrybutor pozwala na atrakcyjny zakup pakietów, czyli właśnie przykładowo kupując 3 sztuki, aż 3 otrzymujemy gratis.
Skuteczność kuracji potwierdzają opinie zadowolonych klientek. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu ProBreast Plus nie spełnia oczekiwań, w ciągu 90 dni od momentu zakupu opakowanie można odesłać do dystrybutora oraz uzyskać zwrot pieniędzy.

OFICJALNA STRONA DYSTRYBUTORA

Opinie o ProBreast Plus

Zamieszczane na temat ProBreast Plus opinie zasadniczo nie odbiegają od bardzo pozytywnych. Dowodem skuteczności tabletek oraz kremu są zwłaszcza szczegółowe opisy przed i po, w których zadowolone klientki z detalami opisują przebieg kuracji z zastosowaniem obu produktów. Recenzje zamieszczane są w sieci bardzo szybko, zazwyczaj zaraz po tym kiedy efekty zaczną się pojawiać.

Według użytkowniczek, pierwsze rezultaty stosowania ProBreast Plus odnotować można już po upływie dwóch, trzech tygodni od momentu rozpoczęcia kuracji. Większość kobiet zwraca uwagę na zdecydowanie pełniejszą formę piersi, a także zwiększenie ich jędrności.

Wiele użytkowniczek doświadcza też zmiany noszonego rozmiaru stanika, nawet na o dwa numery większy. W wyniku stosowania kremu i tabletek biust nabiera pięknego kształtu, a jednocześnie staje się lepiej nawilżony oraz bardziej uelastyczniony. Tak pozytywne opinie są jednoznacznym dowodem na to, że innowacyjna kuracja skutecznie pomaga pozbyć się kobiecych kompleksów – dzięki ProBreast Plus Panie czują się zdecydowanie pewniej oraz bardziej atrakcyjnie.

Nasza ocena ProBreast Plus

9.3

Opinie użytkowniczek

9.3/10

Jakość, naturalność i bezpieczeństwo składu

9.8/10

Cena suplementu

8.4/10

Wygoda stosowania

9.7/10

Pros

 • Zestaw zawiera zarówno tabletki, jak i krem
 • Kompleksowe oddziaływanie
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Atrakcyjne rabaty przy zakupie kilku sztuk jednocześnie

Cons

 • Tylko jeden oficjalny kanał dystrybucji - oficjalna strona internetowa
 • Duża ilość podróbek na rynku

Weryfikacja merytoryczna

Redakcja Naturalnych Metod

Zespół pasjonatów zdrowego odżywiania, zbilansowanej suplementacji i wspierania organizmu przy pomocy natury. Analizujemy, recenzujemy i podpowiadamy jak skutecznie dbać o siebie. Rozkładamy na czynniki pierwsze popularne superfoods, opisujemy różnego rodzaju domowe sposoby i weryfikujemy popularne preparaty. Mówią, że warto być z nami na bieżąco ;) 


1 Komentarz

 • Wiemy, jak bardzo lubicie zdjęcia 😉 Jako bonus do artykułu z recenzją, zamieszczamy więcej tzw. „real photo” preparatu ProBreast Plus (w każdym zestawie otrzymujemy zarówno krem, jak i tabletki):

  ProBreast Plus - zdjęcie 1

  ProBreast Plus - zdjęcie 2


  ProBreast Plus - zdjęcie 3 ProBreast Plus - zdjęcie 4
  ProBreast Plus - zdjęcie 5

Nasza misja

Naturalne Metody to miejsce na mapie internetu, które tworzone jest przez pasjonatów zdrowego odżywiania i zbilansowanego stylu życia. Dzielimy się tym, co wartościowe. Na pokładzie są dietetycy, absolwenci kierunkowych szkół wyższych - renomowanych polskich uczelni, entuzjaści tematyki i osoby, które świetnie czują „pióro”, dzięki czemu są w stanie przekazywać zawiłe właściwości i mechanizmy działania w sposób przystępny. Do każdego artykułu pochodzimy z dużą starannością. Podczas pisania korzystamy z baz medycznych takich jak PubMed, szukamy wypowiedzi ekspertów, a obok tego przeszukujemy źródła encyklopedyczne (np. Wikipedia). Zaprszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności.

Nasze media społecznościowe

Więcej informacji: